Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

8 minut temu

Biznes

12 minut temu

tabernakula sklep

31 minut temu

zakupy internetowe

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 2/5

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 02:19:22

Dziewczyny, od małego obgryzałam paznokcie. Ten nawyk skończył mi się niedawno, i teraz już to powstrzymuję. Niestety paznokcie mam bardzo, ale to bardzo łamliwe. Co mi odrosną i kosmetyczka zrobi mi je kształtne, to łamią się albo są tak miękkie, że można je zginać w każdą stronę.

Nie chciałabym mieć tipsów, a wiem, że przez to obgryzanie chyba nie będę miała wyjścia. Marzą mi się ładne pazurki. Macie jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby wzmocnić oraz spowodować szybszy wzrost paznokci? Może jakieś odżywki, zabiegi, domowe sposoby.

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 02:20 przez pomaluj.

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 02:25:16

idz do rossmana po jakieś odżywki.. cena ok, 10/15 zł.. mi pomogły te odżywki, bo tez mialam ten sam problem ;)

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 09:07:27

ja swoim klientkom które obgryzały nakładałam żel na wzmocnienie ich. Wystarczy nawet 2 warstwy żelem bezbarwnym i wyglądają jak Twoje pod lakierem ale są twardsze i mają większą szanse na regeneracje. Aż wstyd się przyznać ale po maturach zaczęłam obgryzać strasznie więc założyłam tipsy i nosiłam je bardzo długo, gdy zdjęłam nawyk powrócił więc zaczęłam żelować i już mają ładną długość :) Ponadto na żelu lepiej się maluje lakierem i dłuzej się trzyma niż na naturalnym paznokciu. Żel Ci nie zniszczy płytki! Od razu ubiegam takie głupie komentarze! Bo nawet tipsy ich nie niszczą tylko nieprawidłowe ściągnięcie masy i tipsa (spiłowanie). Gdy robi się to delikatnie np dokładną frezarką można mieć naprawde ładne pazurki PO. Tylko trzeba znaleść kogoś kto jest profesjonalistką w swoim fachu, choć przychodziły do mnie dziewczyny gdzie w renomowanym salonie im płytki przepiłowały :O. Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 2/5

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:33:59

Cytat
zancia6
idz do rossmana po jakieś odżywki.. cena ok, 10/15 zł.. mi pomogły te odżywki, bo tez mialam ten sam problem ;)




a jakies konkretne odzywki?

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:36:54

wiesz co mi pomogło? :p
lakiery wibo express growth, szybciej paznokcie rosną
miałam strasznie rozdwajające się,
teraz, jak naszkubię i są cienkie, to smaruję lakierem, czekam aż odrosną i są na prawdę super..
a lakiery są po jakieś 4,50.. w promocji nawet po 3 zł..
lepiej na mnie 'działają' takie cieliste kolory, kolorowymi trzeba pomalować parę warstw i już nie jest tak fajnie, jak się zmaże :)

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:37:06

podziwiam osoby które oduczyly się obgryzać.
Ja jakoś nie potrafie;/

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:38:52

Cytat
KolorowaZima
podziwiam osoby które oduczyly się obgryzać.
Ja jakoś nie potrafie;/

mam ten sam problem. chociaż udało mi się przestać na pół roku. pojawiły się problemy, stres..i kiszka .

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:41:30

ja też jak byłam mniejsza, to obgryzałam,
jeszcze mieszkałam z siostrą, dzieliłam z nią pokój i pewnego wieczora ona usłyszała, że obgryzam,
a miała manię na punkcie paznokci
był ryk, zjechała mnie z góry na dół i przestałam z dnia na dzień ;p

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:41:51

Ja uzywam utwardzacza do paznokci z natury i jest super,paznokcie jak skaly;)
Ja obgryzywałam paznokcie w gimnazjum ,z nerwow, z nudow ;) da sie tego oduczyc,jakos samo przeszlo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-27 12:43 przez Veriolaa.

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:42:09

Cytat
shizunia
ja swoim klientkom które obgryzały nakładałam żel na wzmocnienie ich. Wystarczy nawet 2 warstwy żelem bezbarwnym i wyglądają jak Twoje pod lakierem ale są twardsze i mają większą szanse na regeneracje. Aż wstyd się przyznać ale po maturach zaczęłam obgryzać strasznie więc założyłam tipsy i nosiłam je bardzo długo, gdy zdjęłam nawyk powrócił więc zaczęłam żelować i już mają ładną długość :) Ponadto na żelu lepiej się maluje lakierem i dłuzej się trzyma niż na naturalnym paznokciu. Żel Ci nie zniszczy płytki! Od razu ubiegam takie głupie komentarze! Bo nawet tipsy ich nie niszczą tylko nieprawidłowe ściągnięcie masy i tipsa (spiłowanie). Gdy robi się to delikatnie np dokładną frezarką można mieć naprawde ładne pazurki PO. Tylko trzeba znaleść kogoś kto jest profesjonalistką w swoim fachu, choć przychodziły do mnie dziewczyny gdzie w renomowanym salonie im płytki przepiłowały :O. Pozdrawiam


dokładnie, ja od małego obgryzałam. W końcu założyłam tipsy, nosiłam trzy lata i po zdjęciu miałam lepsze paznokcie niż przed założeniem. Tylko, że ja właśnie chodziłam do profesjonalistki, a nie domowej pseudospecjalistki po kursach z youtube. No ale niestety teraz od jakiegoś czasu uparłam się i znów obgryzam konkretne dwa paznokcie i nie moge przestać :(

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:44:05

Cytat
martischa
Cytat
shizunia
ja swoim klientkom które obgryzały nakładałam żel na wzmocnienie ich. Wystarczy nawet 2 warstwy żelem bezbarwnym i wyglądają jak Twoje pod lakierem ale są twardsze i mają większą szanse na regeneracje. Aż wstyd się przyznać ale po maturach zaczęłam obgryzać strasznie więc założyłam tipsy i nosiłam je bardzo długo, gdy zdjęłam nawyk powrócił więc zaczęłam żelować i już mają ładną długość :) Ponadto na żelu lepiej się maluje lakierem i dłuzej się trzyma niż na naturalnym paznokciu. Żel Ci nie zniszczy płytki! Od razu ubiegam takie głupie komentarze! Bo nawet tipsy ich nie niszczą tylko nieprawidłowe ściągnięcie masy i tipsa (spiłowanie). Gdy robi się to delikatnie np dokładną frezarką można mieć naprawde ładne pazurki PO. Tylko trzeba znaleść kogoś kto jest profesjonalistką w swoim fachu, choć przychodziły do mnie dziewczyny gdzie w renomowanym salonie im płytki przepiłowały :O. Pozdrawiam


dokładnie, ja od małego obgryzałam. W końcu założyłam tipsy, nosiłam trzy lata i po zdjęciu miałam lepsze paznokcie niż przed założeniem. Tylko, że ja właśnie chodziłam do profesjonalistki, a nie domowej pseudospecjalistki po kursach z youtube. No ale niestety teraz od jakiegoś czasu uparłam się i znów obgryzam konkretne dwa paznokcie i nie moge przestać :(



po łapach dostaniesz :p..
:D

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:44:19

pewnie wskazujące;D
ja czasem po prostu siedzę oprzed telewixorem i zupełnie nieświadomie .to okropne.

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:45:01

Cytat
KolorowaZima
podziwiam osoby które oduczyly się obgryzać.
Ja jakoś nie potrafie;/


obgryzałam od 6 roku życia aż do szkoły średniej w końcu oduczyłam się było ciężko bo nie znoszę jak mi się haczą itd...w rossmanie można kupić preparat na obgryzanie paznokci jest strasznie gorzki ale pomaga...może spróbuj;)nie obgryzam już ale mimo tego moja płytka paznokcia jest zbyt szeroka i dopiero jak urosną to jakoś wygląda;)a teraz używam odzywek z inglot i avon i poki co jestem zadowolona;)

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:47:13

mam ten sam problem skończyłam obgryzać jakieś pół roku temu (mam 17 lat) a tak to od małego jechałam je równo, często aż do krwi. kosmetyczka namówiła mnie na żelowe paznokcie, zrobiłam je dwa razy (2 miesiące) i dzieki mnim oduczyłam sie obgryzać lecz po ich ściągnięciu a raczej spiłowaniu moje paznokcie były jak kartka. stosowałam bardzo wiele aż stanełam na pewnym lakierze LINK jest naprawdę świetny, stosuje się go przez 4 dni co dzeń nakładając nową warstwę specyfiku, po czterech dniach płytka jest gruba a co najważniejsze nie łamie się. po 7 dniach od rozpoczęcia "kuracji" lakier sie zmywa i zaczyna sie wszystko od początku. ja jestem bardzo zadowolona. mimo kosztów ok 50 zł w douglasie to nigdy chyba go na nic nie zamienię. polecam naprawdę. paznokcie dalej mam łamliwe ale nie w takim stopniu jak kiedyś są odżywione i widocznie zdrowsze. ;D

obgryzione paznokcie

27 lip 2011 - 12:47:44

Cytat
kaam_
Cytat
martischa
Cytat
shizunia
ja swoim klientkom które obgryzały nakładałam żel na wzmocnienie ich. Wystarczy nawet 2 warstwy żelem bezbarwnym i wyglądają jak Twoje pod lakierem ale są twardsze i mają większą szanse na regeneracje. Aż wstyd się przyznać ale po maturach zaczęłam obgryzać strasznie więc założyłam tipsy i nosiłam je bardzo długo, gdy zdjęłam nawyk powrócił więc zaczęłam żelować i już mają ładną długość :) Ponadto na żelu lepiej się maluje lakierem i dłuzej się trzyma niż na naturalnym paznokciu. Żel Ci nie zniszczy płytki! Od razu ubiegam takie głupie komentarze! Bo nawet tipsy ich nie niszczą tylko nieprawidłowe ściągnięcie masy i tipsa (spiłowanie). Gdy robi się to delikatnie np dokładną frezarką można mieć naprawde ładne pazurki PO. Tylko trzeba znaleść kogoś kto jest profesjonalistką w swoim fachu, choć przychodziły do mnie dziewczyny gdzie w renomowanym salonie im płytki przepiłowały :O. Pozdrawiam


dokładnie, ja od małego obgryzałam. W końcu założyłam tipsy, nosiłam trzy lata i po zdjęciu miałam lepsze paznokcie niż przed założeniem. Tylko, że ja właśnie chodziłam do profesjonalistki, a nie domowej pseudospecjalistki po kursach z youtube. No ale niestety teraz od jakiegoś czasu uparłam się i znów obgryzam konkretne dwa paznokcie i nie moge przestać :(



po łapach dostaniesz :p..
:D

i tak co chwilę dostaję. Mój Ł. mówi, że będzie mnie linijką albo chochlą bił jak za dawnych czasów uczniów się lało :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do dziewczyn robiących tipsy