Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

32 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

żele uv

25 lip 2011 - 20:16:52

jakich używacie? jakie polecacie? piszcie konkretne nazwy firm.

zweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

żele uv

25 lip 2011 - 20:20:54

właśnie zamówiłam na allegro z firmy TENNE zobaczymy czy będzie dobry:)

żele uv

25 lip 2011 - 20:23:19

ja właśnie szukam zależy mi na dobrych produktach w rozsądnej cenie ;)

żele uv

03 sie 2011 - 01:31:38

Najlepsze moim zdaniem IBD ale ceny dosc wygórowane, pózoniej BEL ARTt tez nie sa zbyt tanie :/ niestety.

SUN FLOWER moim zdaniem NIE!! Posdchodziło mi powietrze.

VITAL , oceniam 9/10 baaardzo tanie i nie mam zadnych zastrzezneim oprocz tego ze miałam meega mocny i ciezko go formować/piłować.

NO NAME - MASAKRA , oczywiscie to tyllko moje zdanie.

Żele formy KOBRA , ich strona to bodajże brokatland.pl nie mam jakiś szczególnych zastrzeżen. Maja specyfoczny zapach - dziwny.
Są tanie !!!

Żele firmy SINA - jedne z najtanszych zeli z jakimi sue spotkałam. Z tego co wiem są one baaardzo powszechne i ku mojemu zdziwieniu używane w niektórych salonach , zreszta nie tylko żele , maja spora game akcesoriów. CENA NAPRAWDE ZASKAKUJACA - prawdopodnie najtansze żele.
Raz mi podeszlo pod niego powietrze a pozniej prubowałam go pare razy i wszystko już bylo ok. Ogólnie polecam dla poczatkujących/chcacych wyprubowac.
Z tego co pamietam to tu na szafie kosztuje 8 zł za 15 ml !!!!!

Ostatnio miałam przyjemniosc wyprubowac żelu z firmy EVER SHINE - nie narzekam , dobrze mi sie na nim pracuje. Nie mam żadnych zastrzeżeniem.
Maja sporą game , ceny - średnie nie najtansze nie najdroższe. Ale moim zdaniem godne polecenia,

I moje ukochane ABC NAILSTORE moim zdaniem świetne żele jak i akryle oraz reszta rownierz akcesorii które miaąlm okazje wyprubowac :D
Ceny - dość wygórowane ale warte , naprawde warte polecenia !!! Jak dla mnie nawet IBD nie są tak dobre ...

C&C NAILS - Co do jakości nie mam zastrzezeniem , żel dobrze sięnakada , nie wylewa na skorki ( CO WAZNE!! ) , nie jest zadki ani nie galaretkowy.
Dobrze się piłuje. Jedyną wadą ( moim zdaniem ) jest to że warstwa depresyjna pozostaje zbyt duża ( utwardzam 2.40 min. ) ale to moze tylko mi się wydaje , sama nie wiem. Cena - podbnie jak w żelach SINA , ZASKAKUJACO NISKA !!!! zdaje sie 11 zl za 15 m

PERFEKT NAIL - żele uwaga WYSYCHAJĄ !!! I to nie po roku stania , po ok. 2 tygoniach mogam go wyciągnać ze słoiczka - był jednościa :D
Cena umiarkowana. Ale ja osobiscie nie polecam! Chyba ze mj był jakiś wadliwy :(

ROKO - fajne kolory , brokatowe bardzo dobrze sie nakadaja i super współgraja równierz z innymi żelami :)
Polecam !! Ceny niestety nie pamiętam ale mozna sprawdzić w sieci , z tego co kojarze chyba nie był drogi.

DIAMOND NAILS - mam do dzisiaj biały , stoi poniewaz jak dla mnie zupełnie sie nadaje.
Konsystencja zbyt gęsta , absolutnie nie nadaje sie do frencha. Żle mi sie na nim pracowało i juz nic wiecej z tej firmy nie zamowie.
Zel moim zdaniem zupelnie sie nie sprawdził :/
Cena dosc niska.
Ja nie poecam lecz wiem ze inne dziewczyny pracuja tylko na tej firmie i bardzo sobie chwalą te żele.

BLACK PRINCE - jestem z niego mega zadowolona , przekroczył moje oczekiwania.
Nie podchodzi powietrzem , nie wylewa sie na skórki , super ie krztałtuje podczas piolowania.
Latwy w budowaniu krzywej C.
Dla mnie super.
Cena moim zdaniem niska , naprawde warto.
30 ml zelu - 55 zł

I to tyle :)
Jak sobie jeszcze cos przypomne to dopisze.
Mam nadzieje ze pomogłam :D
Jeśli macie jakies szczegóowe pytania , zapraszam na priv , chętnie pomoge :)
J

żele uv

03 sie 2011 - 01:34:36

co to są żele uv?

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

żele uv

05 sie 2011 - 15:12:37

30ml -29zł firma gabrielle. jest bardzo gęsty.

żele uv

05 sie 2011 - 15:26:27

Cytat
Kamilka00a


C&C NAILS - Co do jakości nie mam zastrzezeniem , żel dobrze sięnakada , nie wylewa na skorki ( CO WAZNE!! ) , nie jest zadki ani nie galaretkowy.
Dobrze się piłuje. Jedyną wadą ( moim zdaniem ) jest to że warstwa depresyjna pozostaje zbyt duża ( utwardzam 2.40 min. ) ale to moze tylko mi się wydaje , sama nie wiem. Cena - podbnie jak w żelach SINA , ZASKAKUJACO NISKA !!!! zdaje sie 11 zl za 15 m

kamika - to chyba się nazywa warstwa dyspersyjna:( ale moze się myle:(

co do tematu: u mnie i-króluje nails i żyję:) pazur ma się niezle.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obgryzione paznokcie