Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

19 minut temu

sprawdzony stomatolog

22 minut temu

sklep detailingowy

47 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:27:46

dziewczyny, proszę o szybką pomoc! mam okropne dłonie, strasznie się ich wstydzę: rozdwojone paznokcie, obgryzione... ale to jeszcze nie jest najgorsze. największym problemem są SKÓRKI! są dosyć twarde i je obgryzam, czasem do krwi, wygląda to bardzo nieestetycznie, a mam taką pracę, że muszę mieć zadbane dłonie. niestety z dnia na dzień nic z tym nie zrobię, dlatego pytam się was: CZY ZNACIE JAKIŚ SZYBKI SPOSÓB (DOMOWY LUB NIE) NA TO, ŻEBY SKÓRKI WYGLĄDAŁY ŁADNIE, NAWET TE OBGRYZIONE? CO ZROBIĆ, ŻEBY JE ZALECZYĆ?

PROSZĘ WAS O POMOC! to bardzo dla mnie ważne.

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:29:38

poczekaj troszkę aż się wyleczą, zapuść paznokcie choć troszkę, żeby nie były ogryzione i leć do kosmetyczki.
zrobi Ci regeneracje i manicure
uwierz, ze to bedzie dobra inwestycja

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:31:06

więc tak ja zamówiłam w avonie 3 odżywki do skórek (lawendowa) dwa dni i nowe, żeby pzankociom przywrócić blask(perłowa) 3-4 dni i gotowe oraz na przyrost paznokci tu trzeba smarować co drugi dzień ale w 1,5 tygodnia paznokcie są długie :) Ja jestem strasznie zadowolona

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:31:31

proponuję olejek rycynowy, pomaga zregenerować skorki wokół paznokci i poprawia stan paznokci

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:32:55

dobre kremy nawilżające wcieraj w dłonie, skórki i paznokcie. Nie obgryzaj ani skórek ani paznokci. Maluj paznokcie odżywką, a jak dojdą do siebie troche i paznokcie i skórki idź do kosmetyczki na jakiś zabieg pielęgnujący i manicure.

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:46:32

a taka regeneracja u kosmetyczki jest droga? zainwestuję bo warto, zwłaszcza, że mam taką pracę, że dłonie są ważne... a olejek rycynowy jest drogi? na allegro taki dostanę?

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

02 sie 2011 - 11:03:38

Olejek rycynowy w aptece niecałe 3 czy 4 zł. Polecam również smarować maścią z witaminą A - szybko regeneruje dłonie

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

05 sie 2011 - 15:18:41

paznokcie obetnij, i pomaluj zebys nie obgryzała, albo zrob zel a skórki - dożo oliwki codziennie i może krem do rak. będzie lepiej. zadziory obcinaj na biezaco obcinaczkami :)

niezweryfikowana
Posty: 894
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

05 sie 2011 - 15:22:04

masc z witamina A, w aptece jakies 4 zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie swoje paznokcie cz.2