Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:27:46

dziewczyny, proszę o szybką pomoc! mam okropne dłonie, strasznie się ich wstydzę: rozdwojone paznokcie, obgryzione... ale to jeszcze nie jest najgorsze. największym problemem są SKÓRKI! są dosyć twarde i je obgryzam, czasem do krwi, wygląda to bardzo nieestetycznie, a mam taką pracę, że muszę mieć zadbane dłonie. niestety z dnia na dzień nic z tym nie zrobię, dlatego pytam się was: CZY ZNACIE JAKIŚ SZYBKI SPOSÓB (DOMOWY LUB NIE) NA TO, ŻEBY SKÓRKI WYGLĄDAŁY ŁADNIE, NAWET TE OBGRYZIONE? CO ZROBIĆ, ŻEBY JE ZALECZYĆ?

PROSZĘ WAS O POMOC! to bardzo dla mnie ważne.

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:29:38

poczekaj troszkę aż się wyleczą, zapuść paznokcie choć troszkę, żeby nie były ogryzione i leć do kosmetyczki.
zrobi Ci regeneracje i manicure
uwierz, ze to bedzie dobra inwestycja

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:31:06

więc tak ja zamówiłam w avonie 3 odżywki do skórek (lawendowa) dwa dni i nowe, żeby pzankociom przywrócić blask(perłowa) 3-4 dni i gotowe oraz na przyrost paznokci tu trzeba smarować co drugi dzień ale w 1,5 tygodnia paznokcie są długie :) Ja jestem strasznie zadowolona

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:31:31

proponuję olejek rycynowy, pomaga zregenerować skorki wokół paznokci i poprawia stan paznokci

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:32:55

dobre kremy nawilżające wcieraj w dłonie, skórki i paznokcie. Nie obgryzaj ani skórek ani paznokci. Maluj paznokcie odżywką, a jak dojdą do siebie troche i paznokcie i skórki idź do kosmetyczki na jakiś zabieg pielęgnujący i manicure.

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

24 lip 2011 - 14:46:32

a taka regeneracja u kosmetyczki jest droga? zainwestuję bo warto, zwłaszcza, że mam taką pracę, że dłonie są ważne... a olejek rycynowy jest drogi? na allegro taki dostanę?

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

02 sie 2011 - 11:03:38

Olejek rycynowy w aptece niecałe 3 czy 4 zł. Polecam również smarować maścią z witaminą A - szybko regeneruje dłonie

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

05 sie 2011 - 15:18:41

paznokcie obetnij, i pomaluj zebys nie obgryzała, albo zrob zel a skórki - dożo oliwki codziennie i może krem do rak. będzie lepiej. zadziory obcinaj na biezaco obcinaczkami :)

niezweryfikowana
Posty: 894
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! SZYBKA REGENERACJA SKÓREK!

05 sie 2011 - 15:22:04

masc z witamina A, w aptece jakies 4 zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie swoje paznokcie cz.2