Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Gdzie tylko się pojawi ten temat, a już w szczególności w salonie kosmetycznym u stylistki paznokci od razu jest propozycja by paznokcie pomalować lakierożelem. Argumenty do tego są bardzo mocne. Lakiery żelowe uv wytrzymują nawet 4-5 tygodni, nie pękają, nie trzeba się przejmować że lakier za szybko wyschnie. Coraz więcej słychać o nich na forum. Czasopisma branży paznokciowej ciągle o nich wspominają, już prawie wszystkie salony stylizacji paznokci zaopatrzone są w ten produkt.
Czy lakiery żelowe zrewolucjonizują rynek paznokci? Zastąpią żele, akryl, tipsy i tradycyjne lakiery?
Jak sądzicie?

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

świetna sprawa!strasznie męczące jest nakładanie co 2,3 dni lakieru na paznokcie..ale zależy też jjaka będzie cena takiego cuda :)

ceny w porównaniu do lakierów tradycyjnych są dość wysokie. Kształtują się od ok 30 zł do nawet 110 zł za ok 15 ml.
Jeżeli przeliczymy to na trwałość i czas pracy to lakiery żelowe UV skutecznie konkurują ze zwykłymi lakierami. Mimo to myślę, że zwolennicy zwykłych lakierów pozostaną przy swoich przyzwyczajeniach, chociaż kto wie...

ten lakier hybrydowy to jest jak żel kolorowy , który trzeba utwardzic i tak i tak w lampie ;) dobrze wyglada i super sprawa jest na paznokciach u nóg ,gdyz te paznokcie tak szybko nie rosną , ale na rekach to 2 ttyg i odrost jest spory ;p

a ja mimo wszytsko pozostane przy tradycyjnych.. lubie czesto zmieniac kolor panokci w zaleznosci tez od tego co ubieram wiec dla mnie to odpada nosic tyle czasu jeden lakier chociaz do frencha bylo by to fajne

ja juz od 3 miesiecy tak robie frencha na nogach i jest super ;p od czasu do czasu zmywam utwardzacz i na nowo maluje i wygladaja znowu na świeże ;D

Mi tam wystarcza naturalna odżywka do paznokci i french.

Moja mama wczoraj wróciła wczoraj od kosmetyczki właśnie z takimi pazurkami ;) Wyglądają naprawdę świetnie ;)

pytanie : czy taki lakier trzeba utwardzac lampa czy naklada sie go jak zwykly lakier do paznokci bez lampy ???
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-28 19:20 przez skj2008.

Nakłada się go jak zwykły lakier tylko że lakiery żelowe uv czyli lakiery hybrydowe muszą być utwardzone pod światłem uv. Można je nanieść na lakier tradycyjny albo lakierem tradycyjnym pomalować na lakiero-żel. Potem lakier tradycyjny można zmyć zmywaczem a lakiero-żelowi nic się wtedy nie stanie.

za bardzo lubię zmieniać kolor paznokci żeby chodzić z jednym przez ponad 2 tygodnie, poza tym pozostaje sprawa odrostu, który moim zdaniem wygląda bardzo nieestetycznie

Zgadzam się, duży odrost nie jest ładny. A jaki odrost jest za dwa tygodnie?

z tym jest różnie, u jednych rośnie szybciej u innych wolniej. Paznokcie żelowe albo akrylowe uzupełnia się przeważnie po 4-6 tygodniach i też zalezy to od wielkości odrostu czy inaczej przyrostu paznokci.

fajna sprawa, nie słyszałam o czymś takim więc chętnie poczytam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stempelki do paznokci..