Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lakier hybrydowy

19 lip 2011 - 00:00:06

Hey;)
Chciałabym sobie kupić lakiery hybrydowe i sama robić paznokcie jednak nie wiem jakiej firmy są dobre i nie odpadną po 1 dniu. Niestety mam ograniczone fundusze i nie chciałabym wydać na jeden lakier 100zl;) Myślałam o zestawie z lakierami hybrydowymi z hurtownii internetowej allepaznokcie http://www.allepaznokcie.pl/8597--00zestaw-lakier-zelowy-uv-lampa-na-dwie-zarowki-.html. Co o nim sądzicie?? Ktoś używał?? polecacie?? Przegrzebałam juz większosć stron w necie i roznych dyskusjii ale opinie są bardzo podzielone jeśli chodzi o wybór dobrej i niedrogiej firmy. Pomozcie;)
Pozdrawiam;)

Lakier hybrydowy

15 mar 2012 - 15:48:47

Zakupiłam podobny zestaw na allegro, ale nie jestem zadowolona z lakierów. Odpryskują nawet tego samego dnia. Dobry lakier kosztuje o 69zł jeden. Tak mi się wydaje, pewna nie jestem.

Lakier hybrydowy

30 lip 2021 - 09:52:06

Robię paznokcie hybrydowe od kilku długich lat, mam już swojego faworyta co do lakieru, jeżeli chcesz wiedzieć który lakier hybrydowy jest trwały wystarczy sprawdzić ranking trwałych lakierów hybrydowych.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Lakier hybrydowy

28 wrz 2021 - 20:06:06

Każdy musi znaleźć firmę dla siebie :) Ja korzystam z różnych firma i w sumie nie mam żadnego problemu z trwałością. Jedynie bazy miałam najczęściej z neoneil, ale teraz kupiłam z Semilc i też jest super: https://allebeauty.pl/pl/c/hybrydowe-bazy-do-paznokci/3383 :) W ogóle w tym sklepie mają bardzo dużo fajnych akcesoriów do paznokci!

Lakier hybrydowy

28 paź 2021 - 17:28:11

Ja od zawsze korzystam z produktów tej firmy https://allepaznokcie.pl/ i generalnie większość produktów, które mam, to jestem z nich zadowolona. Lakiery ładnie kryją, dobrze trzymają. Co prawda w jednym nie trafiłam trochę z odcieniem, więc musi minąć trochę czasu żebym się do niego przekonała. Kupuję głównie produkty MollyLac i NTN.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Lakier hybrydowy

09 gru 2021 - 08:48:16

Jak dla mnie marka Semilac oferuje najlepsze produkty. Początkującym polecam artykuł http://senseofbeauty.pl/Jak-wybierac-i-przechowywac-lakiery-Semilac/ Nie wiedziałam, że przechowywanie ma tak duży wpływ na własciwości lakierów, a gdy zastosowałam się do wskazówek, zobaczyłam różnicę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje paznokcie - co myślicie?