Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny powiedźcie mi jak Wy malujecie pazurki?! i jakimi produktami tj. jakie firmy, jakie nazwy, jaka kwota ect.
dla przykładu:)
I. Baza - nazwa / firma / cena
II. Lakier kolor - nazwa / firma / cena (tu oczywiście opcjonalnie)
III. Utwardzacz - nazwa / firma / cena

czy że robicie to jeszcze inaczej?!

Baza - INGLOT
Lakier - jakikolwiek :)
Utwardzacz - Sally Hansen - sprawdza się bardzo dobrze, nawet przy słabszej jakości lakierach, należy tylko zwrócić uwagę na to, żeby lakier (zarówno kolorowy jak i utwardzacz) wysechł porządnie.
Na to jeszcze nabłyszczacz ewentualnie, ja mam Inglota.

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 2/5

ja na koniec jeszcze oliwke nakladam ;))

Heh, tyle warstw - 5 w tym 3 "lakierowe" - ile czasu poświęcacie na nałożenie tylu warstw? Bo ja często mam probnlem taki, że ponakładam, czekam dość długo aż wyschną (całość może trwać i półtorej h) a potem i tak robią mi się smugi, bo gdzieś się czegoś dotknę i się odbije... :D Też tak macie?

Jak maluję jednolicie, bez wzorków itc, to mam dwie warstwy.
A jak długo Wam się trzymają pomalowane pazury?
bo mi do 3 dni.

ja nie używam żadnych baz, utwardzaczy, bo najczęściej co drugi dzień lakier który nosze nudzi mi się strasznie więc nawet nie zdąży odprysnąć czy coś, a lakierów używam różnych kupuje w rossmanie :)

ja nakładam tylko lakier i trzyma sie doskonale

Ja maluję tylko lakierem a i tak wygląda fajnie :) Ale mam żelowe pazurki,to wiadomo,że lakier inaczej na nich wygląda niż na naturalnych. Kosmetyczka robi mi na nich french,a ja po tygodniu czy 2 zaczynam malować na nich sama,średnio co 4-5 dni,bo nie lubię długo w tym samym kolorze chodzić ;)
Niestety moje naturalne są potwornie słabe,kruche,rozdwajające się i co tam jeszcze,więc wyjścia nie mam.

Jak jest słabej jakości lakier to i na drugi dzień odpada lekko, taki lepszy to do 3 dni się trzyma jako tako. Ale bardzo pomaga utwardzacz - nawet taniuchne lakiery się potrafią trzymać do 5 -7 dni :)

ja maluje tylko lakierem a trzyma mi tydzien;d

ja używam tylko lakieru, bez bazy i innych takich. jedynie poleruję płytkę pazkoncia przed malowaniem i pilnikiem lekko wyrównuje paznokcia noi obcinam skórki.

Cytat
yourdarling
ja maluje tylko lakierem a trzyma mi tydzien;d

Ooo... ;o To co to za lakier? Bo u mnie to max 3 dni sie trzyma.

Cytat
asgoodasitgets
Cytat
yourdarling
ja maluje tylko lakierem a trzyma mi tydzien;d

Ooo... ;o To co to za lakier? Bo u mnie to max 3 dni sie trzyma.

Dołączam się do pytania :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak nadać paznokciom przyzwoity wygląd ?