Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 13:50:01

ja polecam z Soray'i,bardzo długo mi się trzyma. i mam jeszcze 'coral prosilk' - kupiłam w super pharm,nigdzie indziej go nie widziałam a jest wyjątkowo trwały

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 13:50:02

Nowa seria z Lovely
http://4.bp.blogspot.com/-XGmqZmqP5c0/UaIQTCrUfLI/AAAAAAAADrI/N1F3Z2oZsxc/s320/baner-GLOSS-razem.jpg
Jak dla mnie rewelacja. Nie używam bazy, dwie warstwy lakieru + utwardzacz diamentowy z Killys. Trzyma bez odprysków nawet 5-6 dni przy normalnych pracach domowych, dużo też pracuję na komputerze i stukam w klawiaturę, trwałością jestem zachwycona.
Wibo z utrawdzaczem też jest ok, ale już troszkę krócej trzyma.

Czy drogi czy tańszy i tak po maksymalnie 5 dniach trzeba odświeżyć paznokcie, więc nie kupuję drogich lakierów bo szkoda mi po prostu pieniędzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 14:24 przez Sacrum.

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 13:54:20

Ja używam simple beauty, świetne, jedna warstwa wystarcza i trzyma się 4-5dni 4,5zł za 11ml ;) a z rimmela ponad tydzień 10zł za 8ml ;)

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 14:01:07

Ja uzywam tylko golden rose i nie jestem jakąs tam dziewczynką,od rana sprzątam,gotuje czy walcze na dzialce,nawet cif im nie mocny,a nie tak jak badziewie np z astora po 1 dniu odpryski

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 14:14:33

może revlon.. jak jeszcze stosowałam zwykłe lakiery to bardzo sobie chwaliłam =)

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 14:16:08

U mnie na paznokciach każdy lakier, nieważne czy za 3, czy 20zł trzyma się mniej więcej tydzień, bez żadnych odprysków, jedynie końcówki lekko starte :)
Trochę to pracochłonne, ale mam spokój na tydzień. Najpierw maluję paznokcie odżywką z Eveline, tą z diamentami (2 warstwy, żeby wyrównać płytkę), na to 2 warstwy kolorowego lakieru i utwardzacz - ostatnio jest to Killys - Diamentowy utwardzacz do paznokci.

A jeżeli chodzi o lakier.. bez żadnego utwardzania świetnie trzymają się Golden Rose Rich Color. :)

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 14:16:38

Ja polecam z FM lakiery do paznokci, za ok. 15 zł, tylko trzeba dać dwie warstwy, ale trzymają się u mnie super ;))

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 14:17:40

JA używam lakierów z Flormar

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 14:20:13

ja kupiłam ostatnio w Hebe delikatny róż z bell i jest bardzo wytrzymały(2 warstwy)

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 14:25:40

polecam Paese koszt około 16 zł



TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

21 cze 2013 - 16:18:18

nie wiem jakie są trwałe,ale ostatnio kupiłam sobie z inglota i był do kitu :(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 16:19 przez annkadudycz.

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

21 cze 2013 - 16:27:47

Jedyne co znacznie przedłuża mi trwałośc lakieru to odżywka eveline 8 w 1. Mam dziwne paznokcie i wszystkie lakiery odpryskują po kilku/kilkunastu godzinach. Po prostu nie trzymają się płytki. I nie ważne jak drogi, dobry, polecany, rewelacyjny byłby lakier. Na wierzch nakładam dodatkowo utwardzacz i to wszystko trzyma się może ze 3 dni jako tako. A to i tak rewelacja w porównaniu z tym, że jak rano pomaluję, siedzę w domu, nic nie robię, nie sprzątam, zmywam, nie kopię ogródka itd, a wieczorem już są odpryski...

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

14 paź 2013 - 16:07:02

Hybrydy new nails wytrzymują nawet po 10 tygodni bez jakichkolwiek poprawek. Tak więc kwestia dobrania metody ;-) Roboty jest sporo więcej, ale później mamy święty spokój na długi okres czasu ;-)

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

23 gru 2013 - 21:39:17

opi i salon pro. Z czego ten drug jest przystępnieszy cenowo, a ostatnio widziałam zestawy świateczne rimmela (salonpro +tusz) za 29zl, co moim zdaniem sie mega opłaca, bo normalnie to tyle placi sie za sam lakier.. A po za tym na fb rimmela jest konkurs, w którym bardzo łatwo można wygrać zestaw kosmetyków. Serio łatwo, zrobiłam tylko sobie zdjęcie telefonem z tym zestawem świątecznym i wrzuciłam je na ich fanpage. Nie czekalam długo na odpowiedź od organizatora, że poszła do mnie paczka z prezentami :) czasem branie udziału w konkursach ma sens :P

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

22 cze 2020 - 17:13:08

A może zaszaleć i kupić hybrydy?
Ja swojej lubej kupuję takie:
https://provocater.pl/bialy-i-czarny-lakier-hybrydowy

Klasyczne kolory + mała buteleczka więc brak obaw o przeterminowanie produktu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Golden rose - Katowice