Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:06:58

dla mnie Golden Rose są najlepsze i do tego tanie, około 4 zł
nie polecam wibo, strasznie się nimi maluje ;0

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:18:32

Ostatnio kupiłam piaskowy lakier do paznokci z firmy lovely. Pięknie się prezentuje, a co do trwałości - mam go na paznokciach już jakieś 5 dni i ani draśnięcia. :)


TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:19:07

Najtrwalsze lakiery jakie mialam to Essie (nawet tydzien bez odpryskow, matowienia etc...) i OPI (do 5 dni). Podkreslam, ze nie "leżę i śmierdzę" cały dzień, ale studiuję, dbam o dom (zmywam naczynia itp ;)) i pomimo tych czynnosci wyzej wymienione lakiery trzymają się dlugo.

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:21:59

inglot
do tego top coat i trzyma sie dlugo

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:23:57

Ja lubię essie, sally hansen, wibo :) Część mam na sprzedaż, bo z mamą kupujemy często te same kolory :)

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:24:14

ADOS
long lasting
Rimmel long lasting, swietne, chociaz duzo mam obowiazków w domu kazdego dnia( naczynia, sprzatanie..) , dobrze sie trzymaja.

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:24:38

ja za trwałość lubię essie, choć nie każdemu do gustu przypadają. Ma dużą gamę kolorów i ponoć te jasne trzymają się krótko. Ja ostatnio miałam koralowy i ponad tydz. wytrzymał bez większych odprysków ( niewidocznie starły się końcówki). Swoje essie kupiłam w hebe na promocji 1 + 1 za 1zł więc wyszło ok. 16zł/szt., ale reg. cena to 30-36 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 17:29 przez australiandreamer.

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:30:44

guzik prawda z tymi warstwami. jak na odchodzące z natury lakiery położyć jakiś utwardzacz lub jeszcze jedną warstwę, to jedynie będziesz mogła sobie zerwać to płatami, bez użycia zmywacza.
u mnie trzymają się Rimmel PRO i L'oreal. Czasem używam też tych droższych z Maybelline.

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:31:47

Polecam lakiery z firmy BELL bardzo trwałe, u mnie trzymają sie jakies 5 dni.

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:36:57

Sally Hansen, do lat niezawodne :)

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:37:27

Cytat
Marleen5
Polecam lakiery z firmy BELL bardzo trwałe, u mnie trzymają sie jakies 5 dni.

dokładnie! polecam szczególnie serię AIR FLOW. ja ostatnio zmywalam naczynia, sprzatalam, mylam glowe i nic nie odprysnęło. i do tego długo stoją, nie gęstnieją.

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

15 cze 2013 - 17:39:41

Ja polecam: INGLOT (20zł) lub MANHATTAN (ok.13ZŁ.)
Utwardzacz z Inglota moja koleżanka baardzo chwali i na dniach się po niego wybieram (26zł). Lakier trzyma ponad tydzień przy codziennych obowiązkach.

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 13:41:03

golden rose polecam ;)

TRWAŁE lakiery do paznokci! jakie?!

19 cze 2013 - 13:47:29

Ze wszystkich lakierów, jakie mam, tylko Sensique utrzymuje się długo bez draśnięcia i bez utwardzacza. Jeśli chodzi o ten ostatni. miałam jak dotąd tylko do czynienia z Wibo i z nim jest OK dwa dni dłużej.
Ale ja też zmywam w rękawicach, może to ma znaczenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! manicure hybrydowy!