Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

3 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 19:18:36

Cześć dziewczyny!
Mam mały problem, otóż chce rozpocząć szkołę policealną na kierunku "technik usług kosmetycznych" pisałam w jednym wątku że jestem zainteresowana Żakiem, ale teraz sama nie wiem... poczytałam trochę na necie i niestety wiele negatywnych opini... uczy się któraś z was na tym kierunku? może w innej szkole? Z tego co się orientuję to Cosinus również ten kierunek posiada z tymi samymi przedmiotami... Proszę was o rady odnośnie szkół z tym kierunkiem... Interesują mnie szkoły w Tychach(dużo szkół ma tam odzialy). Pozdrawiam i mam nadzieję że pomożecie mi dobrze wybrać ;)

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 19:34:45

Byłam kierunku kosmetycznym w cosinusie, strasznie mi się tam nie podobało, zarówno program nauczania jak i wyposażenie pracownii kosmetycznej. Nie raz trzeba było przynosić własne kosmetyki. Moje koleżanki, które skonczyły tą szkołę - nie znają np niektórych aparatów kosmetycznych, co jest bardzo ważne. Jeśli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć na tym kierunku by móc pracować w tym zawodzie to nie idź tam, szkoda czasu. Przeniosłam się do żaka do Krakowa i jestem bardzo zadowolona:)

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 19:43:31

tylko nie Cosinus ! Byłam na fryzjerstwie- jedna wielka masakra ;/

i tak jak wcześniej pisałam w Żaku była koleżanka i mówiła ze świetnie jest:) bardzo jej się podobało;) więc polecam;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-04 19:49 przez gabi_200.

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 19:44:23

o super, dzięki właśnie o takie rady czy tez porównania mi chodzi... no dziewczyny wypowiedzcie się;) na pewno każda z was coś słyszała o różnych szkołach...

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 19:56:56

zak to samo siostra byla ja nie polecam profesji bylam tam na projektowaniu

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 19:59:10

a ja Profesje polecam ale w Lublinie :) kosmetologie:)

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 20:45:37

No czyli jak na razie to większość za Żakiem. ;)

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 20:48:15

a ja w Tychach na Cosinusie, ale nie na kosmetyce. To zależy, jakcy nauczyciele itp

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 20:49:12

A może Akademia Zdrowia??Ja jestem w Akademi na biomasaz a moja kolezanka na kosmetologii i jest bardzo zadowolona wiec polecam akademie:)
A Żak to jest porażka bo tez mam kolezanke co tam chodzi i mówi ze porażka i ze załuje ze tam posżła

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 20:53:32

Jedno i drugie ma złe opinię. Moja koleżanka uczyła się w cosinusie i normalnie żenada. Idź do jakiegoś normalnego technikum.

Cosinus czy Żak POMOCY

04 cze 2011 - 21:11:31

No niestety do normalnego technikum iść nie mogę ponieważ chcę podjąć prace. Ukończyłam technikum w tym roku, ale to niestety pomyłka. Nie czuję się w moim zawodzie i nie chce tego kontynuować... a kosmetyką zawsze się interesowałam. Więc muszę wybrać naukę w jakiejś szkole policealnej...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-04 21:12 przez aleczka.

Cosinus czy Żak POMOCY

08 lis 2020 - 11:44:37

Zdecydowanie cosinus. Mamy bardzo dużo praktyki. Uczymy się wykonywać zabiegi i dobierać idnywidualnie. Ja jestem na masażyście, ale na kosmetyce jest tak samo mam tam znajomych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z paznokciem