Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

frezarka pomocy

14 maj 2011 - 17:13:37

Dziewczyny, czy ta frezarka nadaje się do domowego użytku? Przede wszystkim potrzebuje jej do paznokci u stóp (mam żółtawą płytkę paznokcia). I oczywiście do wygładzania pięt. Nie wiem jakie powinna mieć parametry, chodzi o moc i obroty.
http ://allegro.pl/tn-frezarka-do-paznokci-6-frezow-i1606611779.html (spacja po http)

frezarka pomocy

15 maj 2011 - 08:15:27

odradzam

frezarka pomocy

15 maj 2011 - 12:15:14

Cytat
calineczka-bella
odradzam

A możesz mi jakąś zaproponować do domowego użytku i niedrogą??

frezarka pomocy

15 maj 2011 - 12:18:21

Chętnie,
w jakiej kwocie chciałabyś się zmieścić ?
Często polecanymi frezarkami są te z firmy Promed, ale to wydatek rzędu ok.900zł :(

Z niższej półki cenowej : JD700 (35wattowa ciut droższa )
- cena w typowych sklepach internetowych często zawyżona do 400-500zł, ale chodzi i po 250zł, a można i taniej znaleźć ;)

Opis ogólnyzły/b]
- ilość obrotów od 500 do 30000 tys. na minutę
- lekkie wrzeciono idealnie trzyma się nawet w drobnej kobiecej dłoni
- jeżeli z niego nie korzystasz, możesz położyć go na podstawce którą dorzucamy Ci GRATIS !
- urządzenie ma bardzo ładny wygląd, nowoczesne wzornictwo sprawia, że frezarka ta jest najlepiej sprzedającym się modelem na naszym rynku.
- co najważniejsze przy wymianie frezów nie używamy kluczyka lecz zmieniamy frezy przekręcając w lewo ruchoma część rączki po czym wymieniamy frez. Po wymianie frez przekręcamy ruchoma cześć raczki w prawo i gotowe.
- regulacja obrotów w lewo i w prawo
- regulować obroty można za pomocą pedału lub odłączyć pedał i regulować ręcznie za pomocą ""suwaka"" na urządzeniu
- Moc 35 Watt zawdzięcza stabilną i równą pracę rączki co wpływa na komfort i trwałość urządzenia.

DANE TECHNICZNE:
NAPIĘCIE: 220~230V / 50-60 Hz
MOC: 35 W
OBROTY: 500-30.000 Obrotów
KIERUNEK OBROTU: Prawo lub Lewo
DŁUGOŚĆ RĄCZKI: 14 cm
WAGA RĄCZKI: 210 g


W razie pytań pisz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 12:30 przez calineczka-bella.

frezarka pomocy

15 maj 2011 - 12:27:08

Cytat
calineczka-bella
Chętnie,
w jakiej kwocie chciałabyś się zmieścić ?

Cięzko powiedzieć, bo wogóle nie orientuje się w cenach dobrych frezarek. Może zaproponuj w kilku cenach a ja spróbuję coś z tego wybrać. Co z zaproponowaną przeze mnie było nie tak?





Dziękuję za poradę, ale dla samotnej matki to za duży wydatek.:) Rozumiem, że przy wyborze frezarki ważne są obroty i moc. Jakie konkretnie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 12:40 przez ewka-mac.

frezarka pomocy

15 maj 2011 - 12:47:05

Firma "No name" , nie mam przekonania do ręcznych frezarek do pedicure , obroty jak dla mnie za małe .
Ze stopami jest sporo pracy , warto postawić na wygodę i towar od sprawdzonego importera :)

a tu link do opisu pedicure, może się przyda :) http://forum.szafa.pl/51/3570513/pedicure-frezarka---krok-po-kroku--.html
już odp na priv :)

Poniżej opis tej ct 1203 , wszyscy dystrybutorzy zaznaczają,że jest i do pedicure - nie znam niestety o niej opinii .
Musiałabyś rozeznać się np u szafowiczek

OPIS OGÓLNY

• Max od 3.000 do 18.000 obrotów na minutę. Moc 10 Watt !!!
• Urządzenie ma bardzo ładny wygląd, nowoczesne wzornictwo sprawia, że frezarka ta jest najlepiej sprzedającym się modelem na naszym rynku!
• Lekkie wrzeciono idealnie trzyma się nawet w drobnej kobiecej dłoni
• Jeżeli z niego nie korzystasz, możesz położyć go na podstawce którą dorzucamy Ci GRATIS !!!
• Regulacja obrotów w lewo i w prawo.
• Wymiana frezów następuje za pomocą pokrętła "twist-lock" na rączce, dzięki czemu nie trzeba używać żadnych kluczyków.
• Regulować obroty można za pomocą pomocą pokrętła na urządzeniu.
• Pasują standardowe frezy

DANE TECHNICZNE

• NAPIĘCIE: 220~230V / 50-60 Hz
• MOC: 10 WATT
• OBROTY: 3000 - 18000 UPM
• KIERUNEK OBROTU: PRAWO LUB LEWO
• długość rączki: 13 cm
• waga rączki: 220 g





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-15 13:13 przez calineczka-bella.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta-wypełnij proszę