Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

manicure hybrydowy

25 paź 2011 - 10:38:58

a ja ide właśnie w czwartek z groupona za 24zl:D

manicure hybrydowy

25 paź 2011 - 10:41:30

ja do ślubu miałam robione paznokcie metodą hybrydową.
zapłaciłam 70zł.
byłam bardzo zadowolona lakier utrzymał się ponad tydzień:)


i w związku z tym sprawiłam sobie po ślubie prezent w postaci zestawu do robienia paznokci niestety nie mam talentu i chętnie go odsprzedam...:)

http://szafa.pl/c7789370-zestaw-do-manicure-hybrydowy-xxxl.html

manicure hybrydowy

25 paź 2011 - 10:51:01

A tu coś dla dziewczyn do użytku własnego :) Nie trzeba inwestować dużo pieniążków na lampę :)



manicure hybrydowy

09 lis 2011 - 14:18:19

Panie zainteresowane profesjonalnym manicure hybrydowym na produktach firmy CND Shellac Serdecznie zapraszam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 11:41 przez miniorka1.

manicure hybrydowy

28 gru 2011 - 15:32:09

Witam,
Przejrzałam cały wątek i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania :)

Otóż mam zestaw do manicure hybrydowego. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Wszzystko jest ok i nie mam takich problemów o jakich piszą dziewczyny.
Zestaw z Allegro i wcale nie za takie pieniądze o jakich piszecie. Cały zestaw z lampą, dodatkowymi lakierami, bazami, kosztował mnie około 200 zł. Na mój gust wystarczy mi to na około rok.

Mam tylko mały problem. Na wszystkich paznokciach trzyma się mi się taki lakier rewelacyjnie. Nie złazi, nie pęka, nie odchodzi.
Mam problem z paznokciem wskazującym na prawej ręce. Jest to najbardziej eksploatowany palec, he, he. Złazi mi na koncówce pazurka. Lakier pęka i już. Dodam, że mam miękkie i kruszące się paznokcie. Dalej nie odpryskuje, ale wkurza mnie taki czubek popękany.

Macie jakiś patent na to?

Drugie pytanko. Gdybym na tego miękkiego pazurka położyła tipsa, czy to by pomogło? Czy aceton rozpuszcza klej do tipsów?
Jak już tu jestem, to się przysłużę :)

Ja nakładania lakieru hybrydowego nauczyłam się z tych filmików z Youtube

Są trzy filmiki, jeden jak przygotować pazurki, drugi jak nałożyć i trzeci jak usunąć lakier hybrydowy :)











Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-28 15:35 przez wspolpraca.

manicure hybrydowy

18 sty 2012 - 14:42:02

Hybrydowy manicure to "Zabieg" kosmetyczny podobny do naszego zwykłego manicure jednak przy tym wykorzystuje się zupełnie inny rodzaj lakieru. Cały proces manicure wygląda tak samo:
- Kosmetyczka piłuje paznokcie
- nadaje im odpowiedni kształt i skórki.
- no i nakłada specjalny preparat na paznokcie, coś pomiędzy akrylem, żelem i zwykłym lakierem.
- na paznokieć nakłada się bazę a poźniej raz specjalny lakier, który utwardza się pod lampą UV i jeszcze raz ten sam lakier też pod lampą UV
Lakier nadaje się dla ludzi, którzy chcą zapuścić paznokcie lub też po prostu mieć lakier na paznokciach trochę dłużej niż inne, ba mnie się utrzymywało mniej wiecej około 2 tyg. Chociaż fakt musiałam chodzić na uzupełnianie.
Manicure utrzymuje się na paznokciach 2 tygodnie. Należy go usunąć, gdy paznokcie urosną. Ja byłam i nadal bywam zadowolona z hybrydy. Sama robie sobie paznokcie w Łodzi w salonie Yolande na Piotrkowskiej (bardzo dobry dojazd), mają tam rewelacyjną linię kolorów hubrydowych i bardzo duży ich wybór. Zresztą robią też zwykly klasyczny manicure i pedicure i mają różne lakiery - wcześniej O.P.I. a teraz Jessica.

Pozdrawiam!
PS. Obskoczyłam kilka salonów kosmetycznych i tylko tam pani wycina mi i usuwa skórki na tyle delikatnie, że paznokień mi się nie faluje. Tak więc polecam.

manicure hybrydowy

29 sty 2012 - 20:18:54

Może polecicie jakieś konkretne marki?

manicure hybrydowy

01 lut 2012 - 11:06:50

Osobiście bardzo chwalę hybrydowe pazurki ;D Zrobiłam sobie jakiś tydzień temu i są dalej w bardzo dobrym stanie, a muszę przyznać, że jestem pedantką i codziennie mam styczność z domestosem, płynem do naczyń i tego typu rzeczami ;d Polecam!

manicure hybrydowy

20 kwi 2012 - 23:20:31

Mnie mama przed studniówką zafundowała taki manicure w Elite :) Zapłaciła ok stówki, ale pazurki wyglądały ślicznie przez kilka tygodni, a nie kilka dni :) Zazwyczaj od razu łamie mi się paznokieć, lakier odpryskuje, a tu nic.

manicure hybrydowy

20 kwi 2012 - 23:22:22

Cytat
Anna_Elizabeth
Może polecicie jakieś konkretne marki?

ja polecam star nail soak coat. świetne. trzymają się 4 tygodnie. wiem bo sama nakładam dziewczynom.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 23:23 przez kiciek1985.

manicure hybrydowy

12 maj 2012 - 13:37:15

Może macie jeszcze jakieś doświadczenia? Ja się wybieram, jeśli się sprawdzi będę chciała sama robić sobie w domu, polecacie coś?:P

manicure hybrydowy

01 lip 2012 - 00:39:31

Również polecam star nail. Moja znajoma ostatnio robiła mi za 50 zł w Warszawie i trzymały ponad 2 tygodnie!!

manicure hybrydowy

27 lip 2012 - 04:50:32

A co sądzicie o Peggy Sage? Koleżanka poleciła mi salon kosmetyczny, w którym tego używają(ich oferta manicure), ale jak dotąd nie miałam z tym styczności...

manicure hybrydowy

11 lis 2012 - 11:24:45

Dziewczyny jak się ma spraw z lakierami neo nail albo c&c ? używa któraś ?potrzebuję do użytku własnego :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 11:26 przez GaBrYsiAa1996.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

manicure hybrydowy

03 kwi 2013 - 14:35:36

Sama sobie robię ;-) Efekt jest bardzo trwały, a inwestycji wcale wielkiej nie zrobiłam. Lakier new nails, odżywka tej samej firmy i działamy. Mniej więcej kilka tygodni mam święty spokój z malowaniem - efekt cały czas utrzymuje się tak samo pozytywny ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AKRYLE WARSZAWA