Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

manicure hybrydowy

04 kwi 2011 - 14:28:31

ja robiłam sobie tydzień temu manicure hybrydowy Gelish na wesele koleżanki. jest to świetna sprawa taki manicure - zero odprysku jak na razie,więc reklama nie kłamie:) wygląda on mniej więcej tak, że paznokcie są specjalnie przygotowywane, potem nakładana jest baza, następnie jest lakier który jest utwardzany lampą UV a na koniec jest żel nabłyszczający też utwardzany lampą. może wydaje się to technologią z kosmosu, ale wartą sprawdzenia.

manicure hybrydowy

27 kwi 2011 - 13:04:54

dziewczyny mam pytanko do was:)
czy baza musi byc specjalna pod lakier hybrydowy czy moze byc tez taka ktora wzmacnia paznokcie przed polozeniem akrylu i zelu?:)

manicure hybrydowy

27 kwi 2011 - 13:36:55

na allegro jest wiele ofert;d chyba się skuszę;)

baza z tego co wyczytalam musi być specjalna;) do utwardzania;)

manicure hybrydowy

07 cze 2011 - 15:38:29

A czy taki "zabieg" niszczy paznokcie?
I jak wygląda po tych dwóch tygodniach? Pytam gdyby była taka sytuacja, że nie miałabym możliwości go zmyć u kosmetyczki po tych dwóch czy trzech tygodniach.

manicure hybrydowy

12 cze 2011 - 00:13:48

Cytat
Madziula69
A czy taki "zabieg" niszczy paznokcie?
I jak wygląda po tych dwóch tygodniach? Pytam gdyby była taka sytuacja, że nie miałabym możliwości go zmyć u kosmetyczki po tych dwóch czy trzech tygodniach.

najlepiej go zmyc u kosmetyczki. bo mozesz sobie zniszczyc paznokcie, to ze to kosztuje to juz maly szczegół. po zdjeciu paznokcie wygladaja tak samo jak przrd pomalowaniem. takze nie niszczy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 00:14 przez kasssiulka.

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

manicure hybrydowy

14 cze 2011 - 18:39:53

nie słyszałam 0.0

pomóżcie, polne! http://forum.szafa.pl/16/3740421/3740421.html#msg-3740421

manicure hybrydowy

17 cze 2011 - 22:11:39

mam od wtorku - rewelacja - efekt bardzo naturalny, po prostu klasyczny manicure z malowaniem 3 warstwami specjalnego lakieru (utwardzany w lampie UV) - minus mały wybór kolorów jak narazie

koszt = 30 zł

POLECAM !!!

manicure hybrydowy

17 cze 2011 - 22:14:55

ja ostatnio kupilam voucher na ten manicure za 19zl ;)

manicure hybrydowy

19 cze 2011 - 03:13:15

Nie polecam...Sa to paznokcie zelowe,ale w innym wydaniu.Niestety...gorszym.Jest to nowosc na rynku,bardzo ladnie brzmi i nic poza tym.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

manicure hybrydowy

19 cze 2011 - 03:27:58

BAZY NIGDY SIĘ NIE PRZEMYWA CLEANEREM... MAŁO ZORIENTOWANA TA DZIEWCZYNA Z HURTOWNI.
TO TAK SAMO JAK BYŚ PRZY ŻELU PRZEMYWAŁA PAZURKI PO NAŁOŻENIU BAZY. BEZ SENSU.

manicure hybrydowy

19 cze 2011 - 08:01:32

a można malowac na różne kolory czy to ma wyglądac jak naturalny paznokiec?

manicure hybrydowy

20 cze 2011 - 21:42:00

powracam do wątku po pewnym czasie ;)

otóż polecam manicure hybrydowy z gelisha.
Natomiast te lakierożele kupione na all sa beznadziejne, trzymaja sie dopiero po większym zmatowieniu płytki, przez co paznokcie sie jednak niszczą.
Tanie lakierożele sa kłopotliwe w nakładaniu,często sie " kurcza", nie zawsze kolor jest idealnie kryjacy, co wymaga nie raz 3 warstw itd. ( sumując nakładanie zajmuje dużo więcej czasu i kosztuje nas to więcej nerwów)

Lepiej wiec kupić lakierożel za 79 zł niż za 29 zł... bo wtedy nie ma narzekania, ze cos się zle nakłada, niszczy paznokcie czy tp.
Ściąganie lakierożelu wychodzi dobrze jeżeli chodzi się z tymi paznokciami co najmniej 2 tyg ( tak to jest jakos pomyslane, ze jak krocej sie ma taki manicure to on się gorzej sciąga... generalnie załozenie jest takie, ze ma sie trzymac minimum 2 tyg, wiec lepiej go nie ściągać przez "widzi mi sie " po kilku dniach).

Dodaje real foto hybrydowego z gelisha.



manicure hybrydowy

20 cze 2011 - 21:50:19

Dziewczyny żadna nowość. Panie w salonie od lat nakładają kolorowe żele na paznokcie na naturalną płytkę. Teraz zmieniono tylko nazwę i podniesiono cenę i mamy NOWOŚC NA RYNKU:) Zajmuję się paznokciami jakiś czas, popytałam o to w salonach i to po prostu kolorowe żele pokryte nabłyszczaczem:) Pozdrawiam

manicure hybrydowy

21 cze 2011 - 22:35:57

otóz nowość... ponieważ żele kolorowe sa w pudełeczku, sa to tak zwane żele typu soak off. Wymagaja większego zmatowienia płytki. Są one dostępne od 9 lat w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce sprowadzane od kilku lat ( od 2 lat normalnie dostępne w hurtowaniach).
Soak off nie nadaje sie do cienkiej płytki ( dlatego wtedy stylistki proponują przed tym " wzmocnienie " paznokci zelem budujacym do naturalnej płytki. Jednak przecież jest mnóstwo osób z cienka, beznadziejna płytka, które nie chca nakładać " pod kolor" jeszcze dodatkowo żelu)

Natomiast lakierożele do hybrydowego ( mowie tutaj o takich jak gelish, shellac) wymagaja bardzo delikatnego matownia ( nie niszczą płytki tak jak soak off), lepiej sie rozprowadzają ( bo ja lakier), maja lepsze krycie, lepiej sie trzymaja u osób, które wykonuje cieższe prace ( przy bardzo delikatnym matowieniu), no i nadaja sie do cienkiej płytki ( a po ściągnięciu tipsów wystarczy tez tylko tydzien odpoczynku i regenaracji dla paznokci... i te lakierożele trzymaja sie i wygladaja na tip top )

Proszę sobie spróbować zrobić kolorowy żel ( ten który jest robiony niby od lat w salonach) na naturalnej płytce ( a zwłaszcza na cienkiej- jaka ma połowa z Nas tutaj) z lekkim matowieniem bloczkiem... i wysprzątać potem cały dom w takich paznokciach . Gwarantuje, ze połowa nałożonego żelu kolorowego odleci.

Na tym polega ta różnica ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 22:45 przez frankowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żel lakier UV ( lakierożel, żelakier)