Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 22:51:27

Ma któraś z Was paznokcie przedłużane jedwabiem? Szukam w Toruniu salonu lub kosmetyczki, która tak robi. Podobno jest najlepsze. Możecie coś jeszcze napisać o żelach albo tipsach? Wiem, że wiele z Was ma to może mi pomoże :D No i oczywiście pokazujcie swoje pazurki :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 23:12 przez young_girl.

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 22:55:08

Wiadomo, że jeśli jest to dobrze zrobione to ładnie wygląda i długo się trzyma. Osobiście poleciłabym akryl [ale strasznie śmierdzi przy robieniu :P] albo żel - jeśli będzie dobrze zrobione będzie wyglądało jak zwykły paznokieć ;)

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:08:18

Ale pewnie nic ze swojego paznokcia nie zostaje? I tak mam bardzo słabe i rozdwajające się, ale chciałabym coś z nimi zrobić. Nic nie wiesz o sposobie z jedwabiem? :)



Kupując do końca grudnia masz 10% zniżki na wszystko!

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:13:09

Nigdy nie słyszałam o przedłużaniu jedwabiem..
Wiesz, wszystko zależy od tego kto będzie Ci to robił.. ale głównie zmatują Ci płytkę paznokcia i będą nakładać żel / akryl czy co tam jeszcze można :P nadadzą kształt, wkleją jakieś brokaty i tyle. A jak będziesz chciała się ich pozbyć to jedynie spiłujesz [ale przy akrylu jest dużo roboty, bo jest twardszy i lepiej trzyma się od żelu]. ;)

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:19:18

Czyli to jakoś mniej więcej naturalnie wygląda? Dużo osób sobie chwali takie paznokcie, więc myślę, że będzie dobrze :)

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:23:56

Jeśli są naturalnej długości i w naturalnym kształcie i dobrze zrobione [odpowiednia grubość] to jak najbardziej ;) Tylko wiadomo, że ludzie różnie czują się z takimi rzeczami ;)

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:24:08

Słyszałam o tej metodzie z jedwabiem :) Ponoć robienie tych tipsów trwa o wiele krócej, bo nie nakłada sie kilku warstw itd. ALe jest to droższe, wiadomo, nowinki kosztują:) Chętnie się dowiem czegoś ;)

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:29:25

Cytat
pinkpanter69
Słyszałam o tej metodzie z jedwabiem :) Ponoć robienie tych tipsów trwa o wiele krócej, bo nie nakłada sie kilku warstw itd. ALe jest to droższe, wiadomo, nowinki kosztują:) Chętnie się dowiem czegoś ;)
Właśnie słyszałam, że to jest tańsze :D Ale mi już nawet nie o to chodzi. Przy tej metodzie mniej spiłowuje się płytkę, a ja mam bardzo słabe paznokcie i nie chce się ich całkowicie pozbyć :D


Kupując do końca grudnia masz 10% zniżki na wszystko!

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:30:32

metoda fiberglass to świetna opcja na reperację naturalnego pazurka np. przed ważną imprezą, natomiast osobiście nie polecam jej na dłużej.
polega ona na tym, że na naturalną płytkę aplikuje się jedwabny pasek a następnie na niego resinę i aktywator.

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:32:17

Young_girl płytki się nie piłuje tylko nieco matowi, żeby trzymał się żel / klej / akryl [chyba, że robi to ktoś, kto się na tym kompletnie nie zna]...

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:33:15

Ja robie tipsy i bardzo długo mi trzymią to zalezy jak jest zrobione i czy sa dobre żele o sposobie z jedwabiem jeszcze nie słyszalam ale pewnie przy najbliższym kursie sie dowiem ;)

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:36:28

Cytat
young_girl
Cytat
pinkpanter69
Słyszałam o tej metodzie z jedwabiem :) Ponoć robienie tych tipsów trwa o wiele krócej, bo nie nakłada sie kilku warstw itd. ALe jest to droższe, wiadomo, nowinki kosztują:) Chętnie się dowiem czegoś ;)
Właśnie słyszałam, że to jest tańsze :D Ale mi już nawet nie o to chodzi. Przy tej metodzie mniej spiłowuje się płytkę, a ja mam bardzo słabe paznokcie i nie chce się ich całkowicie pozbyć :D


Kupując do końca grudnia masz 10% zniżki na wszystko!


nie wiem skąd wziął się mit, że przy stylizacji paznokci spiłowuje się płytkę
to niedopuszczalne!
jedynie matowimy paznokieć
uciekłabym od takiej pseudo-stylistki która chciałaby mi w ten sposób ingerować w płytkę
A metoda fiberglass czyli z tzw. jedwabiem :) wcale nie jest nowinką kosmetyczną



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 23:37 przez Dalidka.

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:37:07

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Young_girl płytki się nie piłuje tylko nieco matowi, żeby trzymał się żel / klej / akryl [chyba, że robi to ktoś, kto się na tym kompletnie nie zna]...
Sama kosmetyczka mi mówiła, że trzeba zetrzeć paznokieć, by lepiej się trzymał żel/klej/akryl.
Co radzicie najlepiej zrobić? Jakie paznokcie? Akryl czy fiberglass?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 23:42 przez young_girl.

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:40:50

Cytat
young_girl
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Young_girl płytki się nie piłuje tylko nieco matowi, żeby trzymał się żel / klej / akryl [chyba, że robi to ktoś, kto się na tym kompletnie nie zna]...
Sama kosmetyczka mi mówiła, że trzeba zetrzeć paznokieć, by lepiej się trzymał żel/klej/akryl.
MATOWI się, nie poszłabym do kosmetyczki, która twierdzi inaczej...kto wie co jeszcze innego ma w planach do zrobienia na moich dłoniach...czy ciele.

Wyobraź sobie, że Twój paznokieć składa się z około 100 warstw i przy matowieniu płytki [do żelu / akrylu / tipsów] ścierasz tylko 3-5 warstw.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 23:42 przez slonwtrzechtrampkach.

Przedłużanie paznokci

30 lis 2010 - 23:41:36

Cytat
young_girl
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Young_girl płytki się nie piłuje tylko nieco matowi, żeby trzymał się żel / klej / akryl [chyba, że robi to ktoś, kto się na tym kompletnie nie zna]...
Sama kosmetyczka mi mówiła, że trzeba zetrzeć paznokieć, by lepiej się trzymał żel/klej/akryl.
nie kosmetyczka, bo jakby nią była to by nie wygadywała takich głupot
na temat jedwabiu, tak jak ktoś wcześniej ktoś pisał nakłada się takie paseczki itd, ale średnio się to nadaje do przedłuzania raczej do wzmocnienia naturalnej płytki, a daje wygląda jakby się odżywką pomalowało
i nie jest to nowośc, ale dośc droga impreza, przynajmniej u mnie, może dlatego, że malo rozpowszechniona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do wszystkich kosmetyczek!