Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na zarobienie pieniędzy???

29 wrz 2010 - 01:04:26

hej.Zastanawiam się w jaki sposob można zarobić kase tak na drobne wydatki,może wy macie jakieś pomysly?myślalam o robieniu sztucznej biżuterii ale to chyba trudne jest:( LICZĘ NA WASZĄ POMOC:)

Sposoby na zarobienie pieniędzy???

29 wrz 2010 - 01:07:24

zależy ile masz lat i co masz na myśli pisząć "drobne wydatki" :)

Sposoby na zarobienie pieniędzy???

29 wrz 2010 - 01:11:14

mam 21 lat,obecnie pracuję ale cała kasa idzie na utrzymanie domu ,dziecka. Drobne wydatki czyli ubrania np z sh,kosmetyki i bizuteria

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Sposoby na zarobienie pieniędzy???

29 wrz 2010 - 01:13:31

jeśli chcesz robic ta biżuterie tylko ze względu na zarobek to nic z tego nie będzie ponieważ moim zdaniem do tego trzeba miec pasje i cierpliwość bo z początku pewnie efekty marne będą a dziewczyny takie cuda robią że szok :) Zostań hostessą EDYTUJĘ jak masz dziecko to pewnie odpada. Nie wiem może udzielaj w czymś korepetycji jeśli jesteś z czegoś dobra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-29 01:14 przez kiciakk91.

Sposoby na zarobienie pieniędzy???

29 wrz 2010 - 01:21:16

korepetycje hm...pomyśle

Sposoby na zarobienie pieniędzy???

29 wrz 2010 - 01:28:10

Kupuj w SH i sprzedawaj na Allegro.
Wiem, podły sposób, jednak podobno kasa jest z tego niezła.


Sama ostatnio kupiłam sukienkę na Allegro za 68zł, po czym okazało się, że jest z SH. Skąd wiem? Bo miała ten charakterystyczny "zapach", sprzedająca nawet nie raczyła wypłukać ubrania, żeby nie było czuć nawet dla pozorów, brak słów.


Nie popieram tego sposobu zarobku, bo jest to żerowanie na innych, ale cóż - life is brutal i takie sytuacje są na porządku dziennym, a kasa, sądząc nawet po wymienionym wyżej moim przykładzie jest z tego niezła, jeśli rzecz jest markowa i modna.




P.S. Tylko chyba trzeba mieć duuuużo cierpliwości, żeby "bić się" w SH o ubrania. Ja przynajmniej tej cierpliwości nie mam, ale może komuś z mocnymi nerwami się to uda :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIĘKNA STAL...