Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 lip 2013 - 07:32:29

Ja też jadę na szkolenie do Warszawy. W kraku nie znalazłam żadnej szkoły, która faktycznie byłaby wartościowa, miała dobre opinie i dawała ludziom pracę. Dziwne, niby takie wielkie i rozwinięte miasto, a porządnych szkół nie ma ;/

kurs stylizacji paznokci Kraków

28 sie 2018 - 16:14:15

Polecam Wam w Krakowie szkołe mają na ul. Przewóz placówkę, sporo terminów i niewysokie ceny. Ja zapłaciłam za cały kurs początkujący z żelu, akrylu i hybrydy 499zł tylko! Obawiałam się, czy szkolenie będzie dobre jakościowo a tu miłe odczucie po szkoleniu. Instruktorka była sympatyczna, kurs był rzeczywiście intensywny i mnóstwo wiedzy w 2 dni przerobiłam, dużo ćwiczeń na żelu, szkolenia mają bodajże co weekend, wiec dla mnie akurat bo ja pracuje w tygodniu, ale polecam przede wszystkim ze względu na przemiłą Panią instruktorkę, Pani z powołania - urodziła się do tego zawodu, co jest ważne bo jak dobry instruktor to i praca potem jakościowo znacznie lepiej wychodzi! polecam!
link do nich www.kursykrakow.pl/

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

18 mar 2019 - 14:13:26

Według mnie najlepsze kursy to szkolenia w Akademii Semilac. Coś wspaniałego, bardzo profesjonalnie i sympatycznie jednocześnie. :) Po otrzymuje się szkoleniu certyfikat

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 mar 2019 - 10:55:16

Ja też polecam kursy w Akademii Semilac :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

08 maj 2019 - 06:51:04

Aktualnie jestem po kursie stylizacji paznokci w Krakowie prowadzonym przez Natalię Larinę. Jest to instruktorka marki Słowianka. Kurs moze nie byl najtańszy ale doszłam do wniosku, że skoro mam juz robić kurs to zrobię go u najlepszych.
Pracowałam już jakiś czas w zawodzie ale miałam problem z tempem pracy, jak również z trwałością. Kurs z mega zaangażowaniem, dostałam masę podpowiedzi, szczerze to żałuję, ze nie wybrałam się na niego wczesniej bo nie wiedziałam nawet ile rzeczy robiłam źle.

kurs stylizacji paznokci Kraków

14 wrz 2022 - 10:28:25

Polecam dobrą ofertę na kurs paznokci https://www.robomotion.pl/kursy-paznokci/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lovely, preparat stymulujący wzrost paznokcia