Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny :)
Chciałabym zapisać się na kurs Stylizacji Paznokci :) ale nie wiem który jest sprawdzony i dobry w Warszawie :) Liczę na waszą pomoc:)

Polecam aniołki ;)

"U Aniołków" Katarzyna Wasilewska, Agnieszka Zakolska
ul. Grochowska 342
63-838 Warszawa
tel: 022-670-43-27
0-668-913-539
www.uaniolkow.waw.pl

A ja Bass Cosmetics np. tu www.noname.waw.pl/szkolenia

Ja jestem po SELECT...bardzo przystępna cena i muszę powiedzieć że kurs był merytorycznie, organizacyjnie, praktycznie na baaaaaaaardzo przyzwoitym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-24 11:44 przez Jagna00.

Cześć!!!
ja swoj kurs paznokci wspominam miło. Kurs kończyłam w Select i moge powiedziec ze kompetentnie podchodzą do swoich uczniów. Wszystko jest uporządkowane,zorgaznizowane,przypilnowane:))) rozwaliła mnie ich dbałość o szczegóły/na poczatku kursu dostaje mapkę z rozpisem gdzie moge najblizej zjesc, gdzie sa przystanki,gdzie sklepy/Bylam przyjezdna wiec dla mnie to bylo cholernie mile i byl to akcent mowiacy ze dalej tez beda dbali o kursanta w kwesti nauczania.

Ostatnio moja znajoma polecała mi NEW NAILS - kurs odbywa się na Grzybowskiej,więc w samym Centrum i mają naprawdę bogatą ofertę kursową. Znajoma chodziła na kurs 80h i była bardzo zadowolona - bardzo fajni prowadzący i bardzo praktyczne podejście do tematu. Wszystko, czego się nauczyła testowała na mnie i muszę przyznać, że sama zaczęłam się zastanawiać nad tym kursem....

i ja mogę polecić new nails. skończyłam jakiś czas temu kurs zawodowy (ten 120 godzin) i wiem, że było warto. Super prowadzone zajęcia (wykłady i praktyka). po nich każdy jest w stanie profesjonalnie robić pazurki.

Witam. Mogę Ci polecić kurs New Nails. Jestem z niego zadowolona. Wszystko szybko "załapałam" bo instruktor po ludzku wszystko omawiał.

ja też byłam na kursie New Nails, szukałam czegoś w okolicy, gdzie mieszkam
i naprawdę polecam! 120 godzin wystarczy, żeby osiągnąć profesjonalny poziom,
a to dzięki kompetentnym instruktorom i praktycznym ćwiczeniom

haha trzeba sprawdzać nr IP tych wszystkich pań, łaaaadnie :D

hmm, chyba się przejdę na ten kurs, z tego co mówią po takim kursie w New Nails można zarobić około 2-3 tys na rękę ;) dodatkowa kasa zawsze sie przyda :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-11 14:29 przez Patryyccja.

Moja kolezanka tez mi polecala new nails, choc moze dlatego ze poszla tam tak dla siebie nie wiazac z tym zadnej zawodowowej przyszlosci. Fakt faktem ze calkiem sporo sie nauczyla. Wiec moze warto?

NIE POLECAM new nails bo pracownicy nabijaja tylko posty i sie tak rozreklamowują.. brak słów i brak profesjonalizmu !!

ode mnie kilka sprawdzonych miejsc:

Anathis, Akademia "U Aniołków", Trendy Style Ośrodek Doskonalenia Zawodowego, Ekert Nails, Fashion Nails Studio Stylizacji Paznokci

Jak ktos bedzie potrzebował, adres, strone, telefon to pisac do mnie na pw

Nie napisze na pw, bo kursy które proponujesz są po prostu kiepskie.

Z certyfikatem New Nails masz w salonach inną rozmowę niż ze świadectwami (bo to nie są nawet certyfikaty) z innych szkoleń. Poza tym, będąc uczestnikiem kursu NEW NAILS (bo się zapisałam) na 120h szkolę się z Panią która przyjechała specjalnie na to szkolenie z Włoch. Czego nie można powiedzieć o innych kursach. Mam nadzieję, że załatwi mi pracę w tamtym salonie, ponieważ jak mówiła Certyfikat z New Nails znaczy więcej niż nie jedno włoskie szkolenie.

Pozdrawiam

czesc dziewczyny!:) ja jestem tutaj nowa, wlasnie zapisalam sie na kurs do szkoly select. czytalam o nich duzo dobrych opinii, za dwa tygodnie bede tam robila podstawowy kurs easy manicure 30h. maja rozpisany bardzo fajny program i duzo praktyki na modelkach. i co dla mnie najwazniejsze to jest mozliwosc platnosci w ratach:D mam nadzieje ze tez ktoras z was tam sie wybiera i sie zobaczymy:):):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lama uv poszukiwana