Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jestem świeżo po kursie w professionails i musze go wszystkim stanowczo odradzić. dlaczego? przede wszystkim zajęcia, jeśli chodzi o komfort były jakimś koszmarem. upchnięto nas w ciasnej salce tak, że ledwo się mieściłyśmy. po pół godzinie prawie nie dało się oddychać i marzyłam już tylko o tym, aby zajęcia wreszcie się skończyły. poza tym prawie nic się tam nie nauczyłam, bo większośc czasu zajmowała nudna gadanina, a nie ćwiczenia - nigdy więcej!

Jestem świeżo po kursie w Select. Ogólnie to wszystko było ok, bardzo mała grupa, 4 osobowa, instruktorka każdej z nas poświęcała cały swój czas. Bardzo ciekawą atrakcją był wyjazd na Fish Spa, tzn, moczyłyśmy nóżki w takim jakby akwarium, w którym pływały rybki i usuwały martwy naskórek, śmieszne doświadczenie:) Dostałyśmy też zdjęcia sukni wieczorowych i musiałyśmy zrobić do nich odpowiednie zdobienia.Ogólnie spoko:)

hahahahhaha, widze ze tylko 2 firmy sa polecane i o dziwo przez niezweryfikowane laski o 2 komentarzach na krzyz!

tez jestem za sprawdzeniem IP - nie do wiary! w zyciu do was nie pójde na kurs:)

Ciekawe czy te dziewczyny faktycznie były na tych szkoleniach. Podejrzewam, że nie ;-)
Ktoś wspominał o szkoleniu w New Nails - ja byłam i faktycznie jest ok. Szkolenie stylizacji paznokcia komplex - 80h
Z czystym sumieniem polecam. Jeśli macie pytania odnośnie tego szkolenia to chętnie odpowiem bo za dużo tego by opisywać krok po kroku. Ludzie często pytają o kosmetyki - oni mają własną markę o nazwie New Nails i są one naprawdę wysokiej jakości, przy czym korzystałam z nich tylko w czasie szkolenia. Certyfikat posiadam ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Chyba był o tym również inny temat, prawda? Również korzystałam ze szkolenia w New Nails i wszystko oceniam bardzo pozytywnie. Ważne jest posiadanie certyfikatu, bo przecież jest to prawdziwe świadectwo tego, że udało się zaliczyć egzaminy... Ja również mogę odpowiedzieć na wiele pytań.

Powiedz mi jeszcze - czy wykorzystywałaś ten certyfikat? Pytali o niego w firmach? Często ludzie twierdzą, że papierek nie jest do czegokolwiek przydatny - jak to wyglądało u ciebie? U mnie kilka razy pokazywałam certyfikat. Wyglądało na to, że ma on dla nich naprawdę spore znaczenie.

Warto sie chwalić certyfikatami ale dopiero praktyka pokazuje ile tak naprawdę dana osoba wyniosła ze szkoleń, jak radzi sobie z klientkami:) Ja znam Select gdyz ukonczyam tam kurs fryzjerstwa. Poza tym szkoła prowadzi szereg innych warsztatow, i własnie również ze stylizacji paznokci. Co ja moge polecic to najlepiej przejechac się do szkoły, i zobaczyć jak wiele osób sie tam szkoli na bieżąco, jak profesjonalne sa sale i jak wyglada normalny dzien w szkole. Nie namawiam ale sugeruję sprawdzenie przed zapisaniem się- ja byłam zadowolna z odbytego kursu i sadze ze osoby ktore chcą się ksztalcić z tej dziedziny, ktorej dotyczy watek-również nie bedą zawiedzione szkolą, wrecz przeciwnie :-)))

Osobiście uczęszczałam na kurs stylizacji paznokcia do Europejskiego Centrum Kształcenia w Pruszczu Gdańskim pod Trójmiastem, nauczyłam tam się masy nowych rzeczy, a przede wszystkim poprawiłam swoje umiejętności i technikę robienia paznokietków, na czym najbardziej mi zależało tak więc eck.edu.pl będzie dobrym wyborem :):))

Benita737 - po pojedynczym szkoleniu nikt nie wychodzi już będąc ganialną stylistką. Nad tym pracuje się samodzielnie. Kiedy ukończyłam szkolenia w New Nails, dalej zabrałam ostro za praktykę i efekty faktycznie nadeszły ;-)

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Ja stylizacji paznokcia uczyłam się w New Nails na Pięknej. Bardzo dobra szkoła - programy dla osób, które chcą pracować w zawodzie, obejmujące wszystkie istotne tematyki. Polecam ;-)

Hei mogy byscie pow cos wiecej o tei akademi u anilkow?? Bo strona mi nie dziala. Jaka jest cena itp

Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was pamięta może pytania z egzaminu teoretycznego w New Nails ze stylizacji paznokci? Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki ;)

A ja jestem po Perfectum. Jak skończyłam, to wydawało mi się, że się dużo nauczyłam i że wogóle ekstra. Po pół roku mogę stwierdzić, że jednak nie koniecznie. Fakt, że to był bardzo przyśpiszony kurs, ale byłyśmy we dwie, więc można było więcej z niego wynieść. Dopiero po kursie, z gazet i internetu dowiedziałam się wszystkiego co potrzebne.

Firma GOWORK zaprasza na kurs stylizacji paznokci!!

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Oferowane przez nas kursy kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką stylizacji paznokci dłoni i stóp.
Po ukończeniu szkolenia można ubiegać się o pracę w salonach kosmetycznych, przy organizacji pokazów, projektów reklamowych, telewizyjnych oraz w firmach kosmetycznych.
Kurs stylizacji paznokci przygotuje Cię do podjęcia pracy manicurzystki i pedicurzystki. Dostarczy Ci wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pielęgnacji i stylizacji dłoni.
Będziesz dbała, aby zadbane dłonie były wizytówką Twoich klientek, a na wszelkie okoliczności stworzysz na ich paznokciach małe arcydzieła.

Do kogo adresowany jest kurs?

Kurs skierowany jest do Pań zainteresowanych stylizacją i urodą. Jeśli pracujesz jako kosmetyczka, wizażystka, stylistka, a chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności również o zabiegi na paznokcie dłoni i stóp, nasz kurs stylizacji paznokci napewno spełni Twoje oczekiwania.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Bogaty program kursu stylizacji paznokci sprawi, że zabiegi manicure, pedicure, akryl, żel, zdobienia nie będą sprawiały Ci żadnych trudności. Dzięki dużej ilości zajęć praktycznych będziesz potrafiła sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek.

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Podczas szkolenia stylizacji paznokci zdobędziesz kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy w charakterze manicurzystki i pedicurzystki.
Po naszym szkoleniu Kursanci z łatwością podejmują pracę w salonach kosmetycznych, w firmach kosmetycznych lub otwierają własną działalność gospodarczą. Każdy uczestnik kursu przystępuje do egzaminu zawodowego, po którego pozytywnym zaliczeniu otrzyma dyplom zawodowy potwierdzający kwalifikacje w ramach grupy zawodowej:
514203 - Manikiurzystka
514204 - Pedikiurzystka
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Bogaty program szkolenia za jedyne 999 zł, profesjonalni Instruktorzy kameralne grupy (4-10 os.) oraz w pełni wyposażone stanowiska pracy to tylko niektóre powody, dla których warto wybrać kurs stylizacji paznokci w GoWork
Najważniejsze jest to, że zdobędziesz praktyczne umiejętności, które ułatwią Twój start lub zwiększą Twoją wartość na rynku pracy. Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie z wynikiem pozytywnym otrzymają Zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z 11 stycznia 2012 r. Dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w Polsce jak i w innych krajach UE.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-stylizacji/kurs-stylizacji-paznokci-i-i-ii-stopnia-80-h-35

Hej! Mi została polecona przez koleżankę szkoła SELECT, tam odbyłam kurs na stylistę paznokci i jestem bardzo zadowolona.Mała grupa, pracowałyśmy na modelkach załatwianych przez szkołę a w bonusie miałyśmy wypad do fish spa:) Naprawdę fajnie. Polecam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

żele do tipsów budujące średnio-gęste niemieckiej firmy