Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

38 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

U mnie klientki same przekazują numer do mnie swoim koleżankom. I to im się opłaca - bo wtedy robię dla nich raz paznokcie za połowę ceny, a sama zdobywam klientki.
Podpowiedziała mi to babka która prowadziła szkolenie w new nails. Niby banał, a zdobyłam w ten sposób 20 klientek ;-)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

System idealny, ale gdybyś nie robiła tych paznokci i wizażu dobrze, to nikt by się Twoimi usługami nie zainteresował. Zawsze osoby zaangażowane w swoje obowiązki, robiące to co powinny uzyskują najlepsze tego efekty.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Czasami warto jest wybrać się nawet do innego miasta ale zapisać się do najlepszych. Obecnie najlepsi szkoleniowcy z zakresu stylizacji paznokci są w Krakowie, polecam szczególnie szkolenie u Natalii Lariny ze Słowianki, uczyłam się w jej szkole. Szkolenie wykonane profesjonalnie, wcześniej korzystałam z filmików na youtube oraz szkoleń online jednak to nie to co prawdziwe szkolenie, gdzie szkoleniowiec jest w stanie rzeczywiście zweryfikować jakie błędy się robi podczas stylizacji ( czasami sa to drobne błędy, na które nie zwracamy uwagę ale które rzeczywisćie rzutują na trwałość stylizacji oraz na czas). Polecam również szkolenie z tempa pracy.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:39 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hybrydy