Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

przestrzeganie diety

15 minut temu

zalety diety pudełkowej

30 minut temu

skuteczna dieta

51 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

U mnie klientki same przekazują numer do mnie swoim koleżankom. I to im się opłaca - bo wtedy robię dla nich raz paznokcie za połowę ceny, a sama zdobywam klientki.
Podpowiedziała mi to babka która prowadziła szkolenie w new nails. Niby banał, a zdobyłam w ten sposób 20 klientek ;-)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

System idealny, ale gdybyś nie robiła tych paznokci i wizażu dobrze, to nikt by się Twoimi usługami nie zainteresował. Zawsze osoby zaangażowane w swoje obowiązki, robiące to co powinny uzyskują najlepsze tego efekty.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Czasami warto jest wybrać się nawet do innego miasta ale zapisać się do najlepszych. Obecnie najlepsi szkoleniowcy z zakresu stylizacji paznokci są w Krakowie, polecam szczególnie szkolenie u Natalii Lariny ze Słowianki, uczyłam się w jej szkole. Szkolenie wykonane profesjonalnie, wcześniej korzystałam z filmików na youtube oraz szkoleń online jednak to nie to co prawdziwe szkolenie, gdzie szkoleniowiec jest w stanie rzeczywiście zweryfikować jakie błędy się robi podczas stylizacji ( czasami sa to drobne błędy, na które nie zwracamy uwagę ale które rzeczywisćie rzutują na trwałość stylizacji oraz na czas). Polecam również szkolenie z tempa pracy.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:39 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hybrydy