Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:06:10

tak jak w temacie chciała bym pozbyć się tipsów i nie wiem jak mam je już prawie cztery tygodnie i są już brzydkie i odrośnięte. wczoraj na siłę oderwałam dwa i bardzo bolało. bardzo mocno się trzymają. macie jakieś rady? podbijcie chociaż jeśli nie macie jakiejś rady.

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:09:07

Ja słyszalam ze trzeba wsadzic palce z tipsami do acetonu... :)

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:07:50

idz do kosmetyczki ona ma specjalny płyn i Ci je zdejmie. koszt to chyba 15 zł.
lub kup zmywacz do paznokci obetnij tipsy na zero i wsadź palce do zmywacza, trzeba dluzej trzymać niz takim płynem u kosmetyczki.
one sie troche rozpuszcza a reszte spiłujesz.
dużo zabawy przy tym - czasochłonne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-22 12:12 przez Monika115.

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:10:39

Tipsy się ściąga u kosmetyczki .
Przecież możesz sobie oderwać paznokcia twojego też !

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:08:34

kup aceton ok 4-5zł zamocz pazurki i spiłowuj :)

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:12:48

sproboj wlozyc do octu jak nie masz mozliwosci isc do kosmetyczki na zdjecie paznokci ;)

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:13:12

spiłować dobrym pilniczkiem do tipsów :) idź lepiej do kosmetyczki, nie odrywaj bo oderwiesz paznokcia :)

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:13:31

Najlepiej u kosmetyczki... za 15zl :) Lepiej dac taka drobna kwote niz pozniej miec zniszczone pazurki:( Ktore bardzo dlugo beda odrastac :(

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:12:25

Jeśli to żelowe idź do kosmetyczki ona ściagnie ci je frezarką bo za chiny ich nie rozpuścisz w acetenie bądź zmywaczu.
Jeśli to jednak akrylowe to kup aceton on je rozpuści.
Pod żadnym pozorem nie można zrywać,zgryzać przedłużanych paznokci gdyż można uszkodzić naturalny paznokieć i wtedy będą problemy. Sama jestem po kursach i zajmuję się stylizacją paznokci więc wiem. Życzę powodzenia :)

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:12:51

dzięki za rady a moze słyszała któraś z was o moczeniu w occie spożywczym? czy to pomaga?

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:16:58

Cytat
pinusia6
Jeśli to żelowe idź do kosmetyczki ona ściagnie ci je frezarką bo za chiny ich nie rozpuścisz w acetenie bądź zmywaczu.
Jeśli to jednak akrylowe to kup aceton on je rozpuści.
Pod żadnym pozorem nie można zrywać,zgryzać przedłużanych paznokci gdyż można uszkodzić naturalny paznokieć i wtedy będą problemy. Sama jestem po kursach i zajmuję się stylizacją paznokci więc wiem. Życzę powodzenia :)


ja miałam żelowe i rozpuściły mi sie w zmywaczu do paznokci:)
owszem nie całkiem , ale resztę można spiłować:)

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:17:52

piłuj je

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:20:32

ja mocze zawsze w occie i schodza mocze tylko tipsy paznokcie wkladam po jednym na lezaco tak jakby i co chwile wyciagam i sprawdzam czy tips schodzi a jak zejda wszystkie to spiluje blokiem reszte kleju i juz ;)
jak boisz sie octem to pomocz w zmywaczu do paznokci tez zejda i paznokcie sie przy tym nie niszcza bynajmniej mi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-22 12:24 przez Kasiula222211.

Tipsy jak się ich pozbyć???

22 cze 2010 - 12:19:20

Lepiej zostawić to profesjonalnej osobie iż na własną rękę kombinować idź po prostu do tej kosmetyczki gdzie robiłaś paznokcie. Ona odpowiednio zajmie się nimi :) Ocet?? To jakiś psikus czy co?? broń boże bo nie rób tego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprawdzone Kursy Stylizacji Paznokci w Warszawie !!!