Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

34 minut temu

sprawdzony stomatolog

37 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Okulary do komputera

23 lis 2020 - 11:47:46

Gdzie kupie okulary do komputera w rozsądnej cenie. ?? Może ma ktoś do sprzedania. ?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Okulary do komputera

23 lis 2020 - 13:01:35

Pytanie czy masz wadę wzroku czy nosisz zerówki.

Jesli jest wada wzroku, polecam skorzystać z usług badania wzroku. Będzie to najbezpieczniejsze.

Jesli jednak nie masz wady wzroku dobrze jest złożyć zamowienie w sklepie. Ze swojej strony polecam sklepy online.
https://c-o.com.pl/okulary-do-samochodu-i-komputera-c-o,c17,pl.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-01 12:12 przez marcy23.

Okulary do komputera

08 cze 2021 - 19:35:29

Okulary to na tyle osobista rzecz, że muszą być dostosowane do konkretnych problemów ze wzrokiem. Żeby kupić odpowiednie okulary dla siebie, trzeba wybrać się do specjalisty, zrobić badania i dobrać sobie parę w salonie optycznym. Ja niedawno kupowałam swoją parę w Vision optyk w Tucholi - okulary są ładne, no i przede wszystkim dostosowane do moich oczu i mojej wady wzroku. Polecam się tam wybrać, bo akurat w kwestii okularów nie warto kombinować na własną rękę.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Okulary do komputera

07 sty 2022 - 23:32:10

Jak ktoś mieszka w okolicach Krakowa, dokładniej w Wadowicach czy Andrychowie, to warto zajrzeć tutaj http://visus-optyk.pl/ Można wykonać bezpłatnie tutaj badania optomeryczne. Wiem, ze są też pomoce dla osób słabowidzących.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Okulary do komputera

05 sie 2022 - 15:49:50

Nie myśleliście o laserowej korekcji wzroku i porzuceniu na dobre okularów i soczewek? To jest pewne leczenie z dużym prawdopodobieństwem całkowitego wyleczenia. Laserową korekcję wzroku od lat wykonują w klinice Libermedic w Warszawie.

Okulary do komputera

06 sie 2022 - 18:50:40

Gdy ja szukałam takich okularów, to optyk mi powiedział, że trzeba dobrać je pod kątem wady wzroku, ale i czasu oraz sposobu w jaki spędzasz ten czas przed komputerem. Nigdy też nie kupuje się takich rzeczy. To nie biżuteria.

Okulary do komputera

19 gru 2022 - 14:40:08

Dokładnie to samo i ja usłyszałam ;) Żeby dobrze dobrać okulary, nawet te do pracy przy komputerze trzeba najpierw profesjonalnie zbadać wzrok czy nie ma żadnej wady a dopiero potem dobierać odpowiednie szkła :) Kupować na własną rękę to można oprawki, i w sumie ja tak zawsze robię. A moje ukochane oprawki do okularów korekcyjnych i jednocześnie do pracy przy komputerze kupuje zawsze w tym sklepie https://eyeminge.com/sklep/oprawki-dla-kobiet-eva-minge/okulary-korekcyjne/ :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyciskarka do soków