Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

4 minuty temu

Budowa domu

9 minut temu

Projekt wnętrza

42 minut temu

usługi stomatologiczne

46 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Ile wydajecie na kawe na mieście

02 wrz 2020 - 11:24:25

Hej! Mam pytanie do osób, które podliczają miesięczne kwoty na różne wydatki. Ile mniej więcej wydajecie na wypady na kawę/ciacho/obiad ze znajomymi w ciągu miesiąca? Muszę przyznać, że trochę mnie to zaczyna frustrować. Niby kupiłam sobie kubek termiczny na kawę, by nie kupować jej na mieście i udało mi się w ten sposób zaoszczędzić ogromną sumę, ale z drugiej strony przynajmniej raz albo dwa razy w tygodniu wychodzę z koleżankami na kawę po zajęciach... W tym miesiącu po raz pierwszy podliczyłam to wszystko i wyszło 80zł.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Ile wydajecie na kawe na mieście

02 wrz 2020 - 14:11:26

Mieliśmy taki okres w życiu, że na kawki na mieście szły 'grube' pieniądze. I to nawet nie chodziło o spotkania ze znajomymi. Idąc z synkiem na spacer, będąc na zakupach, jadąc gdzieś - kawa.
Dobrze, że się opamiętaliśmy.
Aktualnie, zdarza nam się wyjść na kawę, albo wyjdę z koleżanką, ale myślę, że średnio 1-2 w miesiącu. 1-2 w miesiącu idziemy też z mężem na jakiś obiad/kolację.

No i również kupilam sobie kubek termiczny. Wolę sobie zrobić kawkę w domu w ekspresie oraz zabrac ze soba a miasto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-02 14:11 przez pannamilenka.

Ile wydajecie na kawe na mieście

06 lis 2020 - 08:52:28

to i tak te 80 złotych to nie wydaje się tak źle. Ja wolę swojego nie liczyć

Ile wydajecie na kawe na mieście

16 gru 2020 - 12:06:16

zamiast kawki na mieście wolę po godzinach ugotować coś w kociołku żeliwnym takim jak ten: kociołek żeliwny Wiosna i latem często pichcę na powietrzu w letniej kuchni. Potrawy są naprawdę smaczne. Szczerze polecam!!!

Ile wydajecie na kawe na mieście

05 maj 2021 - 09:42:24

Raczej nie kupuje kawy na mieście, to najwiekszy pochlaniacz pieniedzy. Ewentualnie raz na jakis czas kupie jakas za kilkanascie zł w Starbucksie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Okulary do komputera