Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej!
Szukam jakichś suplementów diety na poprawę skóry (wiecznie blada, zmęczona przez mój niestety nieregularny tryb życia - taka praca), włosów oraz paznokci. Piłam napary z pokrzywy i skrzypu przez parę miesięcy, ale niestety nic to nie zmieniło :/

Hej. Ja używam fajne suplementy, które dają świetne efekty. Tym bardziej, że są 100% naturalne. Jeżeli masz FB, to napisz do mnie w tej sprawie. Nazywam się Aga Betlejewska i jestem z Lipna. :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

A można też prosić o porady? Bardzo liczę tutaj na Waszą pomoc.

Na jakość włosów paznokci i skóry wpływ ma wiele minerałów, między innymi żelazo. Może warto sobie zrobić badania. Jeśli szukasz dobrego suplementu żelaza to ja zamawiam sideral gocce, można go zamówić ze strony phamily bardzo fajnie przyswajalne żelazo.

Zaczęłam stosować produkty polecone przez fryzjerkę, która chorowała na tarczycę i również miała kiedyś problem z wypadającymi włosami. Poleciła mi bez namysłu MSM od Pharmavit, organiczny produkt z siarką oraz Szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis . Będąc z Poznania nie miałam problemu z zakupem tych dwóch produktów w jednym miejscu. Dostałam je tam gdzie wskazała mi fyzjerka czyli w Konopnej Farmacji . Jeśli nie możesz znaleźć tych produktów w swoim mieście, możesz łatwo znaleźć je online w tym własnie sklepie konopnym. Szampon ten jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C, E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5 biotynę, które zapobiegają nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon ten, podobnie jak MSM, wspomaga porost włosów. Jestem bardzo zadowolona z tego efektu :)
Po dwóch tygodniach wypadanie włosów zatrzymało się o 70%, a po czterech tygodniach miałam nowe włosy :))))))) Wyrosło mnóstwo małych włosków zwanych baby hair. Tak więc polecam ten zestaw każdemu, kto chce, aby jego włosy były tak mocne i gęste, jak to tylko możliwe. Jednak zadziała tylko wtedy, gdy będziesz go systematycznie używać. Tego dowiedziałam się od mojej fryzjerki. Dzieje się tak, ponieważ włosy są obumarłe. Aby poprawić kondycję zarówno starych, jak i "nowych" włosów i cebulek, należy stosować produkty bogate w witaminy i minerały od wewnątrz i od zewnątrz.

moje sprawdzne produkty :

Siarka organiczna - tutaj
Szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis - tutaj

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury, ale nie chcesz od razu ścinać włosów? Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na ofertę dostępną na https://perukisklep.pl Możesz tam znaleźć perukę, która spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na eksperymenty z wyglądem bez obaw o konsekwencje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na wzdęcia i gazy?