Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

1 minutę temu

Zapalenie pęcherza

59 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierogi ruskie

11 lip 2018 - 21:27:48

Syn ma wziasc Polski przysmak do szkoły, padło na ruskie pierogi. Jak będą je jeść to będą raczej zimne. Z czym je podać aby dobrze smakowały?

Pierogi ruskie

11 lip 2018 - 21:55:31

Nawet zimne są dobre. Koniecznie skwarki i smażona bułka tarta serce

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 08:04:58

Cytat
renata08206
Syn ma wziasc Polski przysmak do szkoły, padło na ruskie pierogi. Jak będą je jeść to będą raczej zimne. Z czym je podać aby dobrze smakowały?
to twój syn nie ma wakacji? to co to za szkoła która uczy w wakacje i każe dzieciakom przynosić pierogi do szkoły?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-12 08:05 przez edekzkrainykredek2.

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 11:34:45

Rano podgrzej i zawiń folią, powinno wytrzymać ciepło

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 11:38:59

Cytat
minionka_98
Rano podgrzej i zawiń folią, powinno wytrzymać ciepło
nie wyobrażam sobie zimnych ruskich pierogów.
podgrzać, zawinąć i dać dziecku podgrzewacz
i do ciepłych pierogów np kefir

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 11:41:22

A może poprostu w szkole nauczycielka podgrzeje, przecież nie da się inaczej jak zanieść do szkoły gotowe

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 16:54:51

Cytat
renata08206
Syn ma wziasc Polski przysmak do szkoły, padło na ruskie pierogi. Jak będą je jeść to będą raczej zimne. Z czym je podać aby dobrze smakowały?


* wziąć

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 17:56:40

Cytat
edekzkrainykredek2

Syn ma wziasc Polski przysmak do szkoły, padło na ruskie pierogi. Jak będą je jeść to będą raczej zimne. Z czym je podać aby dobrze smakowały?
to twój syn nie ma wakacji? to co to za szkoła która uczy w wakacje i każe dzieciakom przynosić pierogi do szkoły?
też mnie to zaciekawiło :D poza tym ruskie pierogi nie sa polska potrawa a jak sama nazwa wskazuje są ruskie czyli pochodza z za wschodu bo sa z rusi nie mylic z rosją



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-12 18:00 przez agata74.

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 18:48:39

no ale jazda konflikt
od kiedy ruskie pierogi są polskie?
zadne pierogi tak dobrze nie smakują jak gorące , dobre też są przyrumienione z patelni palce lizać.

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 19:57:10

Cytat
agata74


Syn ma wziasc Polski przysmak do szkoły, padło na ruskie pierogi. Jak będą je jeść to będą raczej zimne. Z czym je podać aby dobrze smakowały?
to twój syn nie ma wakacji? to co to za szkoła która uczy w wakacje i każe dzieciakom przynosić pierogi do szkoły?
też mnie to zaciekawiło :D poza tym ruskie pierogi nie sa polska potrawa a jak sama nazwa wskazuje są ruskie czyli pochodza z za wschodu bo sa z rusi nie mylic z rosją

juz walić to ze pierogi ruskie nie są polskie... ciekawi mnie ile jej syn ma lat ze każą mu przyrządzić pierogi do szkoły? w jakiej jest szkole ze w wakacje ma to robić? przepraszam ale mam wrażenie ze to ona chce je zrobić i sama nie wie z czym podać gościom a nie chce wyjść na złą gospodynię domową... trochę sie to kupy nie trzyma dziecko ma przynieść polski nie polski przysmak do szkoły...do szkoły w wakacje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-12 19:58 przez edekzkrainykredek2.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pierogi ruskie

12 lip 2018 - 21:06:26

Najlepsze, wg mnie, to te obsypane smażoną cebulą, ale dla dzieciaków można zamiast cebuli zaserwować np. ze szczypiorkiem. Tłuszczyk też przyda się, by się pierogi nie posklejały.
Pierogi ruskie królują na wielu polskich stołach i może będą podstawą dyskusji, jak Autorka je przyniesie, dlaczego akurat ruskie pierogi :)
Mnie nie dziwi, że może być taka sytuacja, że w wakacje dzieci idą do szkoły, bo takie półkolonie dla dzieciaków, które nigdzie nie pojadą albo rodzice pracują akurat są organizowane w wielu szkołach więc może to taki przypadek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wynalazek na odchudzanie