Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pytanie o dietę przez internet hmm ?

23 sty 2018 - 19:32:27

Witam, mam zapytanie czy korzystał ktokolwiek kiedyś z oferty diety online ? Pytam bowiem w ostatnim czasie znalazłam niezwykle ciekawą ofertę Pani dietetyk Joanny http://hb-dieta.pl/dobry-dietetyk-internetowy-online/ również się po prostu zastanawiam czy zainwestować w nią :) Miło będzie kiedy się podzielicie swoimi doświadczeniami w tym temacie czy też wasze wgl opinie co o tym sądzicie. Przybrało mnie się ździebko a zbytnio nie mam czasu, żeby po wizytach iść, stąd pomyślałam o takim ciekawym rozwiązaniu.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-02 23:36 przez otizz.

Pytanie o dietę przez internet hmm ?

23 sty 2018 - 19:42:02

Cytat
otizz
Witam, mam zapytanie czy korzystał ktokolwiek kiedyś z oferty diety online ? Pytam bowiem w ostatnim czasie znalazłam niezwykle ciekawą ofertę również się po prostu zastanawiam czy zainwestować w nią :) Miło będzie kiedy się podzielicie swoimi doświadczeniami w tym temacie czy też wasze wgl opinie co o tym sądzicie. Przybrało mnie się ździebko a zbytnio nie mam czasu, żeby po wizytach iść, stąd pomyślałam o takim ciekawym rozwiązaniu.

jeśli chcesz dietę to tylko dietetyk stacjonarnie, zbada krew zrobi wywiad co do dnia twojego itp. natomiast możesz zacząć sie zdrowiej odżywiać, jeść regularnie, zmieniać nawyki żywieniowe itp, nie musisz za to płacić po prostu zamieniasz pieczywo z jasnego na ciemne, z napoi słodzonych na wodę zieloną herbatę , ograniczasz sól cukier itp

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Pytanie o dietę przez internet hmm ?

23 sty 2018 - 19:57:30

Tak, korzystałam z diety przez internet, sprawdziła się. Jadłospis jest dostosowany do twoich preferencji, trybu dnia itp. Określasz ponadto ile chcesz poświęcić na przygotowanie dania, czy ma być do spożycia na ciepło czy zimno itp. Wywalasz z jadłospisu produkty, których nie lubisz, ja np wywaliłam owoce morza oraz awokado. Dostajesz również ćwiczenia które masz wykonywać - również skonstruowane pod ciebie.... Ogólnie polecam tę dietę online, którą ja stosowałam.

Pytanie o dietę przez internet hmm ?

24 sty 2018 - 13:06:50

Nie korzystałam, dla mnie to trochę dziwne. wolę kontakt bezpośredni. przez internet nie mam pewności z kim rozmawiam (specjalista czy ktoś, kto się za takiego podaje).

Pytanie o dietę przez internet hmm ?

24 sty 2018 - 14:28:34

Nie korzystałam, ale myślę, że jeśli chcesz mieć idealnie dopasowaną dietę do swojego organizmu to przydałyby Ci się badania, a do takich potrzeba kontaktu face to face :P. Chociaż teraz są już takie możliwości, że można samemu pobrać sobie krew itp. Najważniejsze, żeby dietetyk miał kluczowe informacje i wyniki badań a to jak będziecie się kontaktować na pewno nie wpłynie na efekt diety :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gelacet opinie