Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Matcha- najzdrowsza herbata świata

22 sty 2018 - 17:50:10

Matcha(rodzaj zielonej herbaty) prawdopodobnie najzdrowsza herbata świata, tak przynajmniej piszą. Zastanawiam się czy któraś z Was ją pije? jak smakuje? jaką kupujecie i jak przygotowujecie?

naczytałam się, same cuda w niej i się nakręciłam.. czekam na wasze opinie ;)


Matcha- najzdrowsza herbata świata

22 sty 2018 - 17:58:35

Piję bo lubię, ale staram się często jej nie pić bo po niej mam mega apetyt.

Matcha- najzdrowsza herbata świata

22 sty 2018 - 18:05:07

piłam ale nie smakuje mi

Matcha- najzdrowsza herbata świata

22 sty 2018 - 18:08:39

@kukingaku a to ciekawe- bo piszą między innymi, że wspomaga odchudzanie. Ja apett mam aż za dobry.. ;))

@LadyCartier a ile czasu piłaś? onoć jakiekolwiek odczuwalne dla zdrowia i samopoczucia efekty są po kilku tygodniach regularnego picia

Matcha- najzdrowsza herbata świata

22 sty 2018 - 19:41:30

Cytat
YesNoMaybe
@kukingaku a to ciekawe- bo piszą między innymi, że wspomaga odchudzanie. Ja apett mam aż za dobry.. ;))

@LadyCartier a ile czasu piłaś? onoć jakiekolwiek odczuwalne dla zdrowia i samopoczucia efekty są po kilku tygodniach regularnego picia

Wspomaga odchudzanie bo poprawia przemianę materii a u mnie wiąże się to z większym apetytem niestety.

Ja piję zieloną i czerwoną od przeszło 10 lat, żeby miało to jakiś zbawienny wpływ na zdrowie to nie wiem.

Matcha- najzdrowsza herbata świata

22 sty 2018 - 19:57:38

Piłam z mlekiem. Przepyszna! :)

Matcha- najzdrowsza herbata świata

22 sty 2018 - 20:33:05

nie piłam z zielonych to lubie tylko jasminowa

Matcha- najzdrowsza herbata świata

11 lut 2018 - 21:46:26

Cytat
YesNoMaybe
Matcha(rodzaj zielonej herbaty) prawdopodobnie najzdrowsza herbata świata, tak przynajmniej piszą. Zastanawiam się czy któraś z Was ją pije? jak smakuje? jaką kupujecie i jak przygotowujecie?

naczytałam się, same cuda w niej i się nakręciłam.. czekam na wasze opinie ;)

nie piłam kawka gdzie ją można dostać?

Matcha- najzdrowsza herbata świata

12 lut 2018 - 00:28:35

Piję zieloną codziennie, czerwoną również, żeby miały zbawienne jakieś działanie to trzeba raczej pić rytualnie jak np chińczycy, oni wiedzą ja przyżdzić taki napar żeby miał cudowne właściwości...ja tam zaparzam normalnie i piję jak normalną herbatę np do kanapek;)

Matcha- najzdrowsza herbata świata

13 lut 2018 - 11:07:05

@Polaris3 ja mam swoją ulubioną herbaciarnię która istnieje tam odkąd pamiętam i babeczka zawsze doradzi, da popróbować itp. Ona tak opowiada o każdej herbacie z pasją, że kupiłabym wszystkie:D

Matcha- najzdrowsza herbata świata

16 paź 2018 - 13:59:42

Jeden z moich ulubionych probudktow :) Dzień bez Matchy to dzień stracony :)

Matcha- najzdrowsza herbata świata

05 lis 2018 - 14:38:48

A ja osobiście nie miałam z nią styczności ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pytanie o dietę przez internet hmm ?