Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Postanowienie noworoczne

28 gru 2017 - 23:36:51

Siema! Ostatnio doszłam do wniosku, że czas wziąć się za siebie. W końcu jak długo można żyć z nadmiarem kilogramów? Nie dość, że nie ma się na nic ochoty, to dodatkowo zdrowie zaczyna się powoli pogarszać. Dlatego też moim noworocznym postanowieniem jest zrzucenie 10 kg, które bardzo mi ciążą. Zwracam się do Was o pomoc w kwestii diet, ćwiczeń oraz preparatów na odchudzanie, ponieważ w tych tematach jestem totalną nowicjuszką. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Postanowienie noworoczne

31 gru 2017 - 17:52:10

Ja dokładnie rok temu wzięłam sobie za punkt honoru moją wagę, postanowiłam schudnąć dla swojego chłopaka i mocno się zawzięłam. Początki były koszmarnie trudne, ale on mnie wspierał. Nie byłam na super diecie, zaczęłam regularnie jeść, ale mniej i zdrowiej. Zero slodyczy i slodkich napojów, do tego IQgreen do pomocy i dużo ruchu. W rok schudłam 18 kg, a w święta zyskałam narzeczonego, więc opłacało się męczyć !

Postanowienie noworoczne

31 gru 2017 - 21:23:28

Moje postanowienie to być lepsza wersja siebie :D

Postanowienie noworoczne

06 sty 2018 - 16:57:48

Jeżeli jest motywacja to sukces pewny. Kilka razy podchodziłam do tego, aby w końcu schudnąć. Dieta i ćwiczenia nie dawały oczekiwanych rezultatów. Najwidoczniej coś robiłam źle. Na szczęście koleżanka była bardziej obcykana w tym temacie. Ułożyła mi prawidłową dietkę o mniejszej kaloryczności. Dodatkowo zaleciła zestaw odpowiednich ćwiczeń i stosowanie iqgreen, na przyśpieszenie oczekiwanych efektów. Kilogramy w końcu zaczęły lecieć w dół. Moim sukcesem było zrzucenie 4 kg w ciągu tygodnia. Aktualnie mogę pochwalić się szczupłą sylwetką, o której od zawsze marzyłam.

Postanowienie noworoczne

07 sty 2018 - 11:25:47

no nie ma cudownych diet
tylko silna wola
nie jest łatwo schudnąć to fakt
moja siostra wazyła kiedyś 80 kg
jak żyła Beata Będzinska ta od diet schudła na ziołach które piła na receptę
masę kasy wydała oraz na guam .
teraz minęło ładne parę lat jest patyk a jak się okazuje na tarczycy ma guzek duży to on ja tak odchudził , teraz wygląda jak śmierć na chorągwi a mówi że dobrze się czuje.

Postanowienie noworoczne

14 sty 2018 - 12:50:22

Jak na razie zamówiłam sobie zestaw posiłków dietetycznych na cały miesiąc i rozpoczęłam ćwiczenia z koleżanką. Po pierwszym tygodniu nie widzę rezultatów i waga stoi w miejscu... Rozumiem, że proces odchudzania nie jest szybki, jednak jestem osobą, która bardzo szybko się zniechęca. Dlatego postanowiłam wprowadzić też preparat, o którym tu wspominałyście. Mogłybyście powiedzieć mi czy kupiłyście go w jakimś sklepie, czy może zamówiłyście przez internet?

Postanowienie noworoczne

14 sty 2018 - 16:54:22

Moje postanowienie noworoczne to kontynuacja postanowienia z roku poprzedniego czyli zdrowy styl życia :) Sport i trzymanie diety:) Pozdrawiam a jak u was?

Postanowienie noworoczne

15 sty 2018 - 11:36:12

Ingua, pij wodę, co najmniej 2l dziennie, a kilogramy zaczną spadać. Polecam też zmierzyć się biuscie, talii, biodrach itd, i obserwować spadek cm, kilogramy mogą stać przez przyrost mięśni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Therm Line Forte opinie