Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co jeść?

02 wrz 2019 - 10:00:19

Zamiast chipsów spróbujcie jeść warzywa, najlepiej surowe. Chrupiąca marchewka czy papryka też mogą być dobrą przekąską przy oglądaniu filmów. Jeżeli potrzebujesz inspiracji do gotowania, to na początek możecie zamówić coś z cateringu dietetycznego. Zobaczycie, że zdrowe jedzenie też może być pyszne.

________
fitnezja.fit



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-02 10:01 przez fitnezjaFit.

Co jeść?

12 gru 2019 - 13:22:07

A masz może przepis na te placki ze szpinakiem?

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Co jeść?

14 lip 2020 - 09:55:00

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-30 14:44 przez moderator.

Co jeść?

07 wrz 2020 - 13:02:08

w sezonie letnim jeśli masz ogród to możesz postawić na kociołek węgierski taki jak tutaj: Kociołek węgierski Co to potraw to może zupy ogórkowa, borowikowa, grzybowa i owocowa na letnie dni. Z dań mięsnych proponuje bigos myśliwski i leczo z mięsem jak i bez mięsa. Potrawy, że aż palce lizać.

Co jeść?

06 paź 2020 - 14:09:02

Wdrożenie zdrowego odżywiania do codziennego życia nie musi być katorgą.
Ja się obawiałam zainwestowania w dietę, ale trafiłam na Paulinę Walczewską i zaryzykowałam. Mam teraz dietę, która jest odpowiednio zbilansowana, a co najważniejsze jest w niej wszystko co lubię, tylko w zdrowej odchudzonej wersji. Myślę, że dla par też taka dieta mogłaby świetnie funkcjonować, bo nie trzeba robić dwóch, a jeden obiad i oboje na tym korzystacie.

Co jeść?

06 lis 2020 - 08:51:56

Pieczone ważywka to bardzo fajny sposób

Co jeść?

04 mar 2021 - 13:22:53

Kolacja we dwoje?

Spaghetti z chudego mięsa i passaty pomidorowej.

Chuda ryba pieczona z ziemniakami i cebulą.

Pierś z kurczaka pieczona w rękawie, ryż, sałatka typu seler i brzoskwinia, sos czosnkowy na bazie jogurtu.

Generalnie patrzymy by nie łączyć dużej ilości tłuszczu z węglowodanami.

Jak lubimy sobie nałożyć kopczyk ziemniaków to już do tego chude mięso i warzywa z lekkim dressingiem, bez majonezu.

Co jeść?

12 maj 2021 - 21:23:22

A nie lepiej by było Wam zamówić jakiś program dietowy? Ja skorzystałam i całkowicie zmieniłam swoje nawyki jedzeniowe. Nie katowałam się przesadnie, jadłam 5 posiłków dziennie. Spróbujcie pierw dietę na 2 tyg. aby zobaczyć jak Wam to podejdzie a programy tutaj macie https://chiashake.pl/diety/

Co jeść?

28 lip 2021 - 12:04:27

Też bardzo polecam diety pudełkowe. Zawsze miałam problem ze schudnięciem, a każda wycieczka do sklepu kończyła się nadprogramowymi batonikami w koszyku :/ Dzięki diecie pudelkowej nie musiałam chodzić do sklepów, więc nie kupowałam impulsywnie słodyczy. No i ta kaloryczność - w końcu wiedziałam, ile jem!

Co jeść?

07 kwi 2022 - 12:19:35

Dokladnie ! ciecierzyca jest super ! mozesz zrobic z niej np warzywne leczo dosajac marchewke z gorszkiem, cukinie oraz fete :) pyyychota

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na wzdęcia i gazy?