Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

33 minut temu

sprawdzony stomatolog

37 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co jeść?

02 wrz 2019 - 10:00:19

Zamiast chipsów spróbujcie jeść warzywa, najlepiej surowe. Chrupiąca marchewka czy papryka też mogą być dobrą przekąską przy oglądaniu filmów. Jeżeli potrzebujesz inspiracji do gotowania, to na początek możecie zamówić coś z cateringu dietetycznego. Zobaczycie, że zdrowe jedzenie też może być pyszne.

________
fitnezja.fit



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-02 10:01 przez fitnezjaFit.

Co jeść?

12 gru 2019 - 13:22:07

A masz może przepis na te placki ze szpinakiem?

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Co jeść?

14 lip 2020 - 09:55:00

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-30 14:44 przez moderator.

Co jeść?

07 wrz 2020 - 13:02:08

w sezonie letnim jeśli masz ogród to możesz postawić na kociołek węgierski taki jak tutaj: Kociołek węgierski Co to potraw to może zupy ogórkowa, borowikowa, grzybowa i owocowa na letnie dni. Z dań mięsnych proponuje bigos myśliwski i leczo z mięsem jak i bez mięsa. Potrawy, że aż palce lizać.

Co jeść?

06 paź 2020 - 14:09:02

Wdrożenie zdrowego odżywiania do codziennego życia nie musi być katorgą.
Ja się obawiałam zainwestowania w dietę, ale trafiłam na Paulinę Walczewską i zaryzykowałam. Mam teraz dietę, która jest odpowiednio zbilansowana, a co najważniejsze jest w niej wszystko co lubię, tylko w zdrowej odchudzonej wersji. Myślę, że dla par też taka dieta mogłaby świetnie funkcjonować, bo nie trzeba robić dwóch, a jeden obiad i oboje na tym korzystacie.

Co jeść?

06 lis 2020 - 08:51:56

Pieczone ważywka to bardzo fajny sposób

Co jeść?

04 mar 2021 - 13:22:53

Kolacja we dwoje?

Spaghetti z chudego mięsa i passaty pomidorowej.

Chuda ryba pieczona z ziemniakami i cebulą.

Pierś z kurczaka pieczona w rękawie, ryż, sałatka typu seler i brzoskwinia, sos czosnkowy na bazie jogurtu.

Generalnie patrzymy by nie łączyć dużej ilości tłuszczu z węglowodanami.

Jak lubimy sobie nałożyć kopczyk ziemniaków to już do tego chude mięso i warzywa z lekkim dressingiem, bez majonezu.

Co jeść?

12 maj 2021 - 21:23:22

A nie lepiej by było Wam zamówić jakiś program dietowy? Ja skorzystałam i całkowicie zmieniłam swoje nawyki jedzeniowe. Nie katowałam się przesadnie, jadłam 5 posiłków dziennie. Spróbujcie pierw dietę na 2 tyg. aby zobaczyć jak Wam to podejdzie a programy tutaj macie https://chiashake.pl/diety/

Co jeść?

28 lip 2021 - 12:04:27

Też bardzo polecam diety pudełkowe. Zawsze miałam problem ze schudnięciem, a każda wycieczka do sklepu kończyła się nadprogramowymi batonikami w koszyku :/ Dzięki diecie pudelkowej nie musiałam chodzić do sklepów, więc nie kupowałam impulsywnie słodyczy. No i ta kaloryczność - w końcu wiedziałam, ile jem!

Co jeść?

07 kwi 2022 - 12:19:35

Dokladnie ! ciecierzyca jest super ! mozesz zrobic z niej np warzywne leczo dosajac marchewke z gorszkiem, cukinie oraz fete :) pyyychota

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na wzdęcia i gazy?