Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

16 minut temu

Biznes

20 minut temu

tabernakula sklep

40 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Therm line fast opinie

05 paź 2017 - 14:52:16

Zastanawiam się nad tabletkami therm line fast bo staram się wrzucić swoje kilogramy.
Oczywiście z tabletkami muszą iść ćwiczenia i dieta. Dieta nic wybitnego uważam, ponieważ chce nie jeść słodyczy i fast foodów i innych paskudztw i ograniczyć pieczywo. Mam nadzieję, że uda się wytrzymać w postanowieniu i dzięki temu mam szansę nie podjadać a pomoże mi w tym preparatt Therm Line Fast. Oczywiście sugerowałam się różnymi opiniami na innych forach. Co sądzicie dziewczyny? preparat godny polecenia?

Mój plan 3-4 treningów w tygodniu po ok. 1 godzinie. Z tego co czytam to 1 tabletka therm line fast 2 razy na dzień, rano i przed treningiem.

skład, który powinnien dobrze pobudzać :D
ekstrakt pokrzywy (Urtica dioica L.), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), kofeina bezwodna, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum annum L), SINETROL® - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany (Citrus sinensis L. Osbeck, Citrus grandis, Citrus aurantium var. dulcis, Paullinia cupana), substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu, ekstrakt zielonej kawy, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik - dwutlenek tytanu.

czy Therm Line fast mi pomoże? jakie są Wasze opinie i doświadczenie? ktoś stosował?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Therm line fast opinie

05 paź 2017 - 22:24:16

ja bym nie stosowala takich spalaczy bo roznie organizmy reaguja.. lepiej zainwestuj w naturalny blonnik np w klapsulkach, ja biore taki <moderacja> on jest w pelni naturalny i pomaga kontrolowac apetyt wiec zapoboega podjadaniu, do tego cwiczenia i duzo wody niegazowanej i bedziesz miec super efekty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 22:37 przez moderator.

Therm line fast opinie

05 paź 2017 - 22:46:47

to, że nazwy składu skomplikowane to nie znaczy, żeby od razu nie brać. Nie to jest typowy thermogenik i nie wywali Cię z butów więc możesz brać. To czy pomoże sama ocenisz, na pewno nie zaszkodzi :)

Therm line fast opinie

09 paź 2017 - 13:37:41

dieta już wprowadzona i wykupiony pakiet na siłkę i pierwszy trening za mną, także dzieje się :)

lajza13 dzięki, na podstawie opinii o therma line fast zdecydowałam się na niego, w weekend kupiłam i rano dzisiaj jedna kapsułka therma line wzięta. Druga przed siłkę. Planuję 3 razy w tygodniu siłkę, pon, śr, pt. I teraz pytanie do Was, czy brać to codziennie, czy tylko wtedy kiedy idę ćwiczyć?

Therm line fast opinie

20 mar 2018 - 10:53:16

Suplementy diety i inne dziwne wyroby medyczne to pic na wodę. Radzę trochę o tym poczytać jak nas robią w konia. Nic nie poprawi wyglądu sylwetki jak dobrze zbilansowana dieta i odpowiednia dieta.

Therm line fast opinie

18 cze 2018 - 22:02:52

Ja przy treningach i diecie go nie brałam, to chudłam baaaardzo powoli. Kiedy w końcu zaczęłam go brać, to szybciej zaczęłam chudnąć rzeczywiście, ale są też minusy tego - strasznie się pociłam. W dzień i w nocy. Ciepło, czy zimno, siedziałam, czy leżałam, czy biegałam - zawsze pociłam się tak samo BARDZO.

Therm line fast opinie

27 sie 2018 - 22:09:28

życzę powodzenia i dużo samozaparcia!

Therm line fast opinie

22 paź 2019 - 22:46:36

Brałam kiedyś ale specjalnych efektów nie widziałam

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Therm line fast opinie

23 gru 2019 - 07:47:53

Korzystam z tego i polecam. Bardzo fajne rozwiązanie.

Therm line fast opinie

27 sty 2020 - 19:01:53

Ja tam w składzie nie widzę nic, co mogło by w jakikolwiek sposób działać odchudzająco ? http://plom.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-31 19:49 przez basia801.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

calominal opinie