Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak szybko schudnąc do lata?

24 maj 2017 - 13:23:13

Jak łatwo schudnąć i szybko ? Prosze o jakies porady :( Próbuje schudnąć, ale nic mi nie pomaga.. ciągle podjadam i nie mam czasu na jakiekolwiek cwiczenia. Wakacje tuż tuż. Największy problem mam z nogami.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-24 13:25 przez trrololoo.

Jak szybko schudnąc do lata?

24 maj 2017 - 14:01:49

Ja miałam też problem z podjadaniem. Największy apetyt miałam wieczorami, nawet bardzo późnymi. Nie mogłam się powstrzymać od jedzenia. Teraz podwieczorek jem koło 18 a na kolację o 20 wypijam koktajl białkowy i już nie mam ochoty tknąć nic więcej. W ciągu 3 tygodni 3 kg w dół, nie ćwiczę i na śniadania oraz obiad zjadam sporo.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Jak szybko schudnąc do lata?

01 lip 2017 - 15:15:37

No trochę mało czasu zostało:) W odchudzaniu najważniejsza jest konsekwencja. Nie trzeba radykalnie zmieniać diety tylko jeść mniejsze porcje lecz częściej Do tego należy zadbać o ruch. W moim przypadku jest to bieganie i ćwiczenia w domu (drążek do podciągania i orbitrek)

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

Jak szybko schudnąc do lata?

21 lip 2017 - 16:22:06

Na schudnięcie polecam produkty dietetyczne Wellness - zupy, koktajle i suplementy diety. teraz w nowych atrakcyjnych cenach i pakietach promocyjnych.
Zapraszam:)

Jak szybko schudnąc do lata?

14 wrz 2017 - 09:47:14

Ja tam jestem zdania, że warto postawić na racjonalne odżywianie się: unikać podjadania wieczorami, jeść główne posiłki o regularnych porach itd. To łatwe wytłumaczenie, że mamy słabą wolę i nie damy rady się powstrzymać, ale uważam że klucz leży w psychice. Ja się zawzięłam i zaczęłam przestrzegać wspomnianych wyżej zasad. Do tego regularne "rowerowanie" i po 1,5 miesiącu waga wskazywała 5,5 kg mniej. Można więc? Można

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Jak szybko schudnąc do lata?

14 wrz 2017 - 10:11:02

Myślę, że akurat teraz warto pomyśleć o racjonalnym odżywianiu, bo do lata daleko i można spróbować ćwiczyć silną wolę. Korzyść będzie podwójna, bo i człowiek zdrowszy będzie i do lata fajna sylwetka się ukształtuje. Jakby jeszcze ruch do tego dołożyć to już w ogóle super. Diety krótkie i szybkie, jakoś mnie nie przekonują, bo to takie skoki gwałtowne w organizmie, a teraz fajny czas, spokojnie do celu wagowego można dojść.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Jak szybko schudnąc do lata?

05 paź 2017 - 22:25:28

zeby nie podjadac bierz blonnik <moderacja-uporczywy spam> to jest przyklad blonnika w kapsulkach, on zmniejsza apetyt, a jesli masz problem ze slodyczami to bierz chrom i jedz suszone owoce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 23:01 przez moderator.

Jak szybko schudnąc do lata?

04 lis 2017 - 17:07:38

Na pewno dobrze dobrać dietę. Dla chcącego nic trudnego. Dieta, ćwiczenia może sprawdzić się pod wieloma względami.

Jak szybko schudnąc do lata?

17 lis 2017 - 12:00:35

bez sensu jest odchudzanie sie na szybko, bo to jest tylko na chwile, a potem efekt jojo was dobije

Jak szybko schudnąc do lata?

17 lis 2017 - 12:17:35

A ja jestem licencjonowanym dietetykiem klinicznym i chętnie podpowiem Ci co zrobić aby Twoje odchudzanie było skuteczne :)
Napisz do mnie.



Jak szybko schudnąc do lata?

17 lis 2017 - 14:23:38

Dietę mż pewnie wszyscy znają. Jedyny skuteczny sposób bez efektu jojo, to dieta i ruch i przede wszystkim KONSEKWENCJA!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Meridia, adipex, zelixa