Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

gorący temat

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić sok z buraków??

16 sie 2016 - 10:20:27

Mam prośbę do tych które próbowały i robiły. Powiedzcie jak zrobić sok z buraków w domu? jestem w ciąży a moja gin stwierdziła ostatnio że nie widzi potrzeby zazywania kwasu foliowego w tabletkach skoro w soku z buraków jest go całe mnóstwo. Ponoć wpływa doskonale na samopoczucie, reguluje ciśnienie itp. Chętnie bym spróbowała czegoś wypróbowanego! Piłyście? jak w ogóle smakuje? sok z buraków nie brzmi smacznie ale kto wie ;)

Jak zrobić sok z buraków??

10 lis 2016 - 16:04:54

Nie rozumiem pytania jak zrobić?:D Jeśli masz w domu wyciskarkę to poprostu kupujesz buraki i wrzucasz ;)

Jak zrobić sok z buraków??

10 lis 2016 - 16:45:41

ja robię w sokowirówce. Dodaję do tego sok z cytryny, jabłka lub seler naciowy. Sam moim zdaniem ma "ziemisty" posmak ;)

Jak zrobić sok z buraków??

25 lis 2016 - 21:39:31

W wyciskarce oczywiście :)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zrobić sok z buraków??

30 maj 2017 - 09:51:46

Albo w sokowirówce. Ja bardzo często robię w ten sposób sok z buraków.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 4/5

Jak zrobić sok z buraków??

10 wrz 2017 - 23:45:16

Ja swoim Muke'm wyciskam. Dodaję jeszcze trochę jabłka i gotowe! Chwila pracy, pyszny wartościowy sok a i posprzątane w mig. Jeśli chcesz mieć jak najwięcej witamin w środku to zdecydowanie wybierz wyciskarkę bo sokowirówka się do tego nie nadaje niestety... Przy wyborze trzeba się przyjrzeć, czy wszystko ładnie wyciska bo czasem z twardymi i włóknistymi są problemy ale moja radzi sobie z tym doskonale.

Jak zrobić sok z buraków??

03 lis 2017 - 17:42:42

U nas sok z buraków robi się w sokowirówce, do tego marchewka, jabłko jest bardzo smaczny i pyszny. Polecam jak najbardziej.

Jak zrobić sok z buraków??

02 sty 2018 - 18:49:12

Na zime proponuję kiszonki, a tym zakwas z buraka. Niestety trzeba troszkę na niego poczekać około 5-7 dni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 19:09 przez Dagmita.

Jak zrobić sok z buraków??

02 sty 2018 - 19:03:23

@Dagmita o tym nawet nie pomyślałam, masz jakiś sprawdzony przepis? czytałam kiedyś że kiszonki to samo zdrowie. Choć nie wiem czy przejdą mi przez gardło

Jak zrobić sok z buraków??

02 sty 2018 - 19:13:59

Wpisz w wyszukiwarkę i znajdziesz przepis z dokładnym opisem. Ja zawsze biorę około 2kg buraków, kilka listek laurowych, ziela angielskiego i ząbków czosnku i to zalewam wrzątkiem około 2l z solą kamienną (1l wody+1 łyżka soli). Trzeba dobrze poukładać buraki w słoju żeby nie wypłynęły by nam nie powstała pleśń.

Jak zrobić sok z buraków??

02 sty 2018 - 19:41:52

Dziwne pytanie. Tak samo jak z jabłka czy marchewki.

Jak zrobić sok z buraków??

02 sty 2018 - 20:30:40

Najlepszy sok z kiszonych buraków.Ma mnóstwo minerałów i witamin.Oczyszcza organizm,z toksyn.

Jak zrobić sok z buraków??

02 sty 2018 - 20:54:28

sokowirówka + buraki= sok

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uważajcie! Morliny i Nasze Smaki wycofywane!