Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

soki oczyszczające

29 lip 2016 - 14:18:03

Możecie podać jakąś dietę oczyszczającą, które stosowałyście same lub ktoś z waszych znajomych ? :)

soki oczyszczające

29 lip 2016 - 14:21:46

nie stosowałam ale soki robię od czasu do czasu- ten z filmiku poniżej próbowałam kilka dni temu tylko dodałam sobie pomarańcza trochę i był super



soki oczyszczające

26 sie 2016 - 23:25:20

Przepis na koktajl z sokiem z kapusty: 30 dag dowolnej kapusty, seler korzeniowy, 2 jabłka, 1/2 pęczka koperku, sól.

soki oczyszczające

20 paź 2016 - 13:45:30

Wiele warzyw działa dobrze na układ pokarmowy, warto sobie zrobić taką kurację sokową od czasu do czasu albo chociaż wprowadzać do diety. Wiem po sobie

soki oczyszczające

25 lis 2016 - 21:41:03

Jeśli chodzi o soki, polecam sok z grapefruita i cytryny z dodatkiem świeżego imbiru.

soki oczyszczające

28 lis 2016 - 07:40:34

Cytat
Ewela_31
Jeśli chodzi o soki, polecam sok z grapefruita i cytryny z dodatkiem świeżego imbiru.

też super, ja dodaję zamiast imbiru truskawki np ;)

soki oczyszczające

23 gru 2016 - 10:33:03

Ja bardzo lubię soki, ale podrażniały mi żołądek, wiec nie piję zbyt często :/ Zamiast soków lubię smoothie takie na mleku roślinnym. dodaję do nich siemię lniane, dobrze robi na brzuszek ;)

soki oczyszczające

05 kwi 2017 - 12:32:53

Cytat
PinkyViolla9
Ja bardzo lubię soki, ale podrażniały mi żołądek, wiec nie piję zbyt często :/ Zamiast soków lubię smoothie takie na mleku roślinnym. dodaję do nich siemię lniane, dobrze robi na brzuszek ;)

uwielbiam smoothie ale jakoś wiecznie cierpię na niedoczas i nie mogę się zebrać żeby robić częściej. A przepisów nachomikowałam całe mnóstwo z neta :)

soki oczyszczające

13 kwi 2017 - 09:01:09

Jeśli chodzi o soki oczyszczające to u mnie dobrze sprawdził się sok z malin, przy czym był to efekt uboczny, bo piłam go ot tak dla smaku, a nie dla efektu.

soki oczyszczające

03 lis 2017 - 17:43:54

Ja słyszałam, że oczyszczające soki są dobre, jednak trzeba pamiętać o umiarze, ponieważ zbyt duża ilość ich może wyczyścić nawet witaminy i minerały.

soki oczyszczające

08 sty 2018 - 10:11:33

Powoli zaczynam szukać jakiegoś detoksu np sokowego na wiosnę, poleca któraś coś konkretnego? sprawdzonego?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić sok z buraków??