Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 4/5

Dziewczyny z okolic Wrocławia - czy któraś zetknęła się z Danielem Milewiczem w zakresie diet? Słyszałam że jest dobry, a ja szukam kogoś kto mnie odchudzi i zmotywuje do tego. Będę wdzięczna za wszelkie info!!

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Ja się do niego wybieram - za tydzień będę mogła więcej powiedzieć. Póki co wiem tyle, że moją kuzynkę, która od lat walczyła z otyłością udało mu się odchudzić aż o 27 kg. Ja tyle nie chcę zrzucić, ale potrzebuję diety na problemy z tarczycą. Chcę zrzucić tak do 10 kg.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

A ja chodziłam do Daniela kilka miesięcy. Moim celem było -15 kg, a mam problem z tarczycą, więc sprawa nie była łatwa. Daniel najpierw kazał mi przyjść ze wszystkimi wynikami i dopiero na ich podstawie była konstruowana dieta. Udało się pozbyć 13 kg - dochodząc do takiej wagi stwierdziłam, że mi wystarczy i skupiłam się na utrzymaniu tego.

Daniel to świetny specjalista, sam jest pasjonatem i widać to w jego pracy. Wizyta kosztuje 100 zł i co ważne w tej cenie jest już ułożenie diety!

Dajcie znać, jak Wasze wrażenia jeśli się wybrałyście.

Ja chcę się wybrać i mam pytanie. Z tego co widzę przyjmuje w 2 gabinetach w 2 miastach. Czy wiecie, gdzie mniejsze kolejki są? :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
tamarka88
Ja chcę się wybrać i mam pytanie. Z tego co widzę przyjmuje w 2 gabinetach w 2 miastach. Czy wiecie, gdzie mniejsze kolejki są? :)

Jak ja dzwonilam to kolejki były porównywalne, więc wybrałam bliższą lokalizację. Ale ludzi to rzeczywiście sporo zawsze tam było. :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

ja chodzę do niego do gabinetu w LEgnicy. Jak juz sie zapiszesz to nie ma tragedii, bo umawia ludzi na daną godzinę. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Katering dietetyczny w Gdańsku