Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

25 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Detoks

20 cze 2016 - 15:02:13

Czy któraś z was można stosowała jakiś sprawdzony detoks? Zalezy mi na oczyszczenie organizmu bo czuje, że potrzebuje tego :D. Czy były efekty jojo po nim jak stosowałyście ?

Detoks

22 cze 2016 - 14:47:36

jeśli jesteś zdeterminowana i zdrowa to może głodówka dr Dąbrowskiej? albo 2 dniówki sokowe?

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Detoks

27 cze 2016 - 11:03:02

Ja kiedyś zrobiłam sobie detoks sokami oczyszczającymi - głównie z buraka i marchewki, ale muszę powiedzieć ci szczerze, że bardzo zle się czułam po takiej 'głodówce';) Teraz chyba jakoś tak bardziej zaczełam mądrze myśleć o jedzeniu, bo w sumie wystarczy na co dzień jeść trochę zdrowiej a nie bedzie trzeba się potem meczy. NIezdrowe keczupy i musztardy zamień na te bez cukry i bio<moderacja>link reklamowy a do menu zamiast chipsów i paluszków wprowadz wiecej owoców, soków i warzyw. a sukces będzie gwarantowany:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 11:59 przez moderator.

Detoks

27 cze 2016 - 11:13:02

Na pewno nie rób sobie żadnych drastycznych głodówek, bo narobisz więcej szkody niż pożytku...

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Detoks

27 cze 2016 - 11:55:41

zainteresuj się detoksem z kaszą jaglaną :) Może on trwać od 3 do 14 dni. Kasza jaglana ma silne właściwości odkwaszające organizm :)

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Detoks

27 cze 2016 - 21:43:03

ja zaczynam tygodniowe oczyszczanie jelit blonnikiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dietetyk Daniel Milewicz - ktoś był?