Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

witam,
Biorę udział w projekcie Monte Balance. Jest to nowy deser o obniżonej zawartości tłuszczu a zwiekszonej ilości białka, Smakuje wyśmienicie, polecam !!!



zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5
zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Gratuluje dostania sie do kampani:)

Cytat
czokoszok1992
a ile w tym cukru?
Fajnie ze sama sobie odpowiedziałam na komentarz ha ha brawo ja!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-11 11:04 przez czokoszok1992.

Konczy sie projekt smakija #zakochaniwsmaku #smakija. Były tak pyszne , ze nie obejrzałam się jak zniknęły z lodówki. Osoby które poczęstowałam również są zachwycone....Co jest głłówną zaletą kaszek smakija ? Wg mnie naturalny sklad( bez konserwantów i barwników) i wyśmienity smak;) Na pewno te kaszki zagoszczą w naszym domku na stałe.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Olimpia_21
... Na pewno te kaszki zagoszczą w naszym domku na stałe.
a w naszym domku nie zagoszczą

kaszka nie za smaczna wole monte zwyczajne

Cytat
Olimpia_21
Konczy sie projekt smakija #zakochaniwsmaku #smakija. Były tak pyszne , ze nie obejrzałam się jak zniknęły z lodówki. Osoby które poczęstowałam również są zachwycone....Co jest głłówną zaletą kaszek smakija ? Wg mnie naturalny sklad( bez konserwantów i barwników) i wyśmienity smak;) Na pewno te kaszki zagoszczą w naszym domku na stałe.
nie ma mozliwosci ze bez konserwantów bo bys nie miała terminu przydatnosic tygodniowego albo i dłuzej. najlepiej samemu kasze manna ugotowac do tego sok domowej roboty albo owoce zelowane to nie jest trudne do zrobienia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-25 13:02 przez agata74.

Lody proteinowe są według mnie niezłym pomysłem :) Choć tak czy owak do mnie najbardziej przemawiają te http://www.braciakoral.pl/producent-lodow ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-06 15:11 przez kostucha12.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naturhouse opinie- korzystałyście?