Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

26 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odchudzanie ud i nóg

08 maj 2016 - 14:27:46

Witam wszystkich mam problem z nadwagą głownie chodzi o uda i nogi czy ma ktoś jakieś pomysły lub porady dotyczące odchudzenia nóg proszę o pomoc z góry serdecznie dziękuję?

odchudzanie ud i nóg

08 maj 2016 - 15:01:44

Najlepszy i niezawodny sposób to.... uwaga, uwaga! Ruszyć pupcie i zacząć jakąkolwiek aktywność fizyczną ☺ a waga zleci i centymetrów ubedzie na pewno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-08 15:02 przez dakota_aa.

odchudzanie ud i nóg

08 maj 2016 - 15:45:51

Jak dla mnie najlepsze efekty daje bieganie (tak można zgubić parę cm wszędzie). Rower dla odmiany nie działa na mnie wyszczuplająco, jedynie zaznacza mięśnie nóg (głównie łydek;))

odchudzanie ud i nóg

08 maj 2016 - 16:06:05

Trzeba sobie jasno powiedzieć - nie ma odchudzania miejscowego! Powinnaś przyjrzeć się swojej diecie i aktywności ruchowej. Najlepiej, żeby schudnąć - zacznij jeść (tak, tak!) i zacznij się ruszać (na początku - jakkolwiek). Czasami bardzo fajnie się sprawdza taka praca na siłowni by ciało nabrało proporcji - czyli - jeśli kobieta ma masywne uda, szerokie biodra to by ciało tej proporcji nabrało, ma zadane takie ćwiczenia, by rozbudować nieco ramion i plecy. Osobiście jestem zwolenniczką siłowni /ketli z rekreacyjnym dodatkiem roweru/biegania/pływania/marszobiegów

odchudzanie ud i nóg

08 maj 2016 - 22:24:51

Ćwiczenia, w internecie jest pełno filmików na konkretne partie ciała,więc wystarczy poszukać coś dla siebie i systematycznie ćwiczyć,a efekt po jakimś czasie się pojawi (efekt zależy od intensywności i ilości ćwiczeń) :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

odchudzanie ud i nóg

11 maj 2016 - 17:13:47

squaty! :)

odchudzanie ud i nóg

20 cze 2016 - 20:56:41

A co sądzicie o odchudzaniu na odległość? Tutaj jest tego typu oferta i zastanawiam się czy jest warta uwagi http://www.nowalinia.pl/odchudzanie-online



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 17:18 przez wolko.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

odchudzanie ud i nóg

30 sie 2016 - 12:24:23

Nie tylko biegi, chociaż na pewno jest to jakiś kierunek, który może przynieść pożądany efekt. Ogólnie to odsyłam do zabiegów na cellulit, które same w sobie sprawiają, ze nogi stają się chudsze fajnie jest to opisane tutaj - http://www.queensclinic.pl/zabiegi-na-cialo/cellulit natomiast to co istotne, nie polecam żadnych preparatów, które finalnie wyrządzają więcej szkody niż pożytku.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

odchudzanie ud i nóg

25 sie 2022 - 11:57:43

Przełom w odchudzaniu - koniecznie zapoznajcie się z artykułem https://www.reper.pl/balonowa-dieta-zoladkowa/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na zmniejszenie apetytu ?