Obecnie rozmawiamy o:

Weryfikacja

wczoraj o 19:45

Zbiórka charytatywna

wczoraj o 19:44

25 zł za free?

wczoraj o 16:37

Co zrobic

przedwczoraj o 13:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

Olej z konopii siewnych

24 lut 2016 - 14:44:43

Cześć . Od jakiegoś czasu interesuję się tematami zdrowego żywienia. Staram się je wprowadzać do swojej diety oraz widzę duże różnice ( poprawiła mi się cera oraz paznokcie, czuję się lepiej). Tak więc mam małe pytanie. Czy któraś z Was spotkała się może z olejem z konopii siewnych? Bo przeczytałam już kilka artykulów na ten temat i staje się coraz bardziej popularny. Czy któraś z Was może przyjmuje ten suplement? Czy jest to warte zachodu?

Z góry dziękuję oraz licze na konstruktywną dyskusję :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Olej z konopii siewnych

25 lut 2016 - 07:55:27

Nasiona i olej z konopi siewnych (nie mylić z indyjskimi, to bo zupełnie dwie różne rośliny), znany jest od lat. Od niedawna przeżywa renesans, bo UE zaczęła wspierać jego uprawy.

Wrzucam notkę prasową:

Cytat
Źródło internetowe
Olej, podobnie jak nasiona konopi, zawiera cenne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-3 oraz optymalny stosunek tych kwasów (3:1). Prócz tego olej konopny to skarbnica witamin A, E oraz składników mineralnych: magnezu, wapnia i cynku. Zmniejsza ryzyko zawałów i udarów, przyspiesza regenerację błon śluzowych, jest polecany w łuszczycy i atopowym zapaleniu skóry, nadciśnieniu.

Jak widzisz, olej konopny - to niemal samo zdrowie.

W aptece dostępny jest Hemp Element. Jest to właśnie olej konopny. Tutaj możesz trochę więcej poczytać na jego tematzłycolor=#FF0000]<moderacja, spam>[/color]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-01 09:17 przez mmass.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

Olej z konopii siewnych

25 lut 2016 - 10:14:30

Widzę, również sobie to wczesniej czytałam. Ciekawa jestem jednak opinii osob, które go brały.Po jakim czasie widzialyście u siebie efekty zdrowotne? Mi zależy przede wszystkim na naturalnym obniżeniu cholesterolu oraz ciśnienia w krwi. Niestety ale mam do tego skłonność oraz jestem obciążona genetycznie. Pomimo tego,że jestem szczupła to mam wysoki cholesterol ale w mojej rodzinie praktycznie każdy tak ma.... Czy przyjmujesz ten suplement?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta owocowo warzywna