Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy któraś z Was odchudzała sie z dietomatem? zastanawiam się nad wykupieneim wersji płatnej i jestem ciekawa efektów.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Wykupiłam na razie osobistego dietetyka na tydzień (ten pakiet za 49,90) i otrzymałam w poniedziałek dietę na 7 dni. Napisałam wcześniej jakie warzywa i mięso lubię, ile ćwiczę i dopasowali mi jadłospis. Prosiłam, aby nie były to skomplikowane potrawy, bo mam mało czasu w ciągu dnia na ich przygotowanie. I dostałam menu, które mi odpowiada - miałam kilka uwag (bo np. brukselki, szpinaku i mleka) nie przełknę, więc bez problemu mi zmodyfikowali posiłki. Dziś jest piąty dzień i czuję się lżej - podoba mi się to, że kupując produkty pod te menu wydaję mniej niż jak jadłam bez żadnego "planu". W nd wchodzę na wagę i się zmierzę - jak będzie efekt to kupuję dietę na miesiąc;)

Ja trafiłam na ich dzienniczek - faktycznie pomaga w kontrolowaniu spożywania kcal i jest wygodniejsze niż zapisywanie w zeszycie i wieczorem sprawdzanie co jaką ma kaloryczność. Po dwóch tyg już mniej więcej wiem ile czego powinnam jeść, aby zmieścić się w 1700 kcal dziennie i dzięki temu nie przytyć. Za samą aplikację duży plusik:)

Póki co skrupulatnie zapisuje wszystko co jem w dzienniczku dietomatu i staje to się moją małą obsesją:) Taką zdrową obsesją, bo pilnuje kaloryczności przy sporządzaniu posiłków. Jak jestem w sklepie to patrząc na produkty nie widzę ceny tylko tabelkę kaloryczności;) Jak sama nie dam rady, to zgłosze się do ich dietetyka skoro piszecie, że pomaga.

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

Nie, tej nie znam, ale korzystałam z tej i jest dość fajna <moderacja, spam> tutaj znajdziecie opis, ja pobrałam ja z google play.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta owocowa