Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

27 lis 2015 - 15:29:05

HEJ DZIEWCZYNY! :*

NIEDŁUGO ŚWIĘTA...i przyjedzie mój facet, który pracuje zagranicą :D
Chcę zrobić mu niespodziankę- schudnąć :)
Zawsze nosiłam rozmiar S, po 2 ciążach nosze L,XL(nie jestem grubasem hehe ale jestem krągła, duży biust E 85, BIODRA 108cm,mam wcięcie w talii i małe wałeczki na brzuchu, plecach :( , wiec mysle ze da sie zrzucic dopoki nie jest tak zle., mam 22 lata.

WIEM jak zrzucic ponad 10 kg w 2 tyg i zamierzam to zrobić...
zacznę w pon. ( dlatego, ze w week chce wypić jeszcze pare piwek, dobrze zjeść :D :D) rozpisze wam moją diete.

DITEA BALETNICY:

DZIEN 1,2 picie wody i kawy (bez curku,mleka) max 3 l dziennie.

DZIEN 3,4 okolo 5x dziennie co 2,3 h ser biały, twarożek, serek wiejski,ogolnie biale sery. i wodę około 2 litry dzinnie.

DZIEN 5,6 gotowane ziemniaki w mundurkach (max 11 na dzień)

DZIEN 7,8 białe gotowane mięso (o,5kg dzinnie)

DZIEN 9,10 warzywa zielone np. ogorek, brokuly. mozna tez pomidory.

PRZEZ TE 10 DNI OKOLO 2,5 LITRA WODY DZIENNIE, MOZNA PIC KAWE I HERBATE BEZ CUKRU I MLEKA. JA ZAMIAST HERBATKI ROBIE SIEMIE LNIANE- ma konsystencje keika, oczyszcza jelita jak blonnik, pomaga w odchudzaniu, lezy wrzody zoladka, nawilza blone sluzowa gardla. siemie lniane czesto pije.

do tego codziennie bede brac witaminy,mineraly: d,c,zelazo,mg, wapno.
oraz 2 razy dziennie olej z wiesiolka.

przez te 10 dni codziennie cwiczenia, ja wybralam:
6 weidera zaczynajac po tyg.czyli 3 serie po 8 powtirzen.
przysiady zaczynajac od 60 dziennie.
oraz trening skalpel chodakowska albo sylwia szostak.

nie jestem do konca zdrowa,dlatego tym bardziej bedzie mi ciezko, ale to tylko 2 tyg wiec musze byc silna!!! :) :D

dzien 11 planuje zwiekszyc kalorie, zdrowo sie odzywiajac, i w kolejne dni stopniowo zwiekszac kalorie, tu nie bede juz rozpisywac.
podam tylko przyklad:
1.owoce z otrebami
2.serek wiejski z pomidorem
obiad: 50gram ryzu i brokul
kolacja: 120 gram piersi gotowanej lub ryby.

Aby uniknac efektu jojo nalezy stopniowo zwiekszac kalorie, pilnowac godzin jedzenia. pic duzo wody. zatrzymujac sie na 1200 kcal w moim przypadku, bo na diecie bede jeszcze dlugo, kilka miesiecy.
i od dnia 11 niebede cwiczyc codziennie, bo tez tak nie mozna, lecz kilka razy w tygodniu 3,4 x. moja kolezanka robila sobie dzien nagrody raz na tydzien i jadla cos slodkiego albo kawalek pizzy i to jej nie zaszkodzilo, schudla bardzo duzo okolo30 kg, bo byla naprawde wielka :D wyglada teraz bardzo dobrze

dam znac jak mi poszlo
serce serce serce

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

27 lis 2015 - 16:41:18

To dość restrykcyjna dieta nie wiem czy wytrzymasz, żeby jej przestrzegać, a po za tym chudniecie w tak szybkim tempie jest niezdrowe, ale życzę powodzenia :)

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

27 lis 2015 - 17:00:19

będę trzymała kciuki powodzenia

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

27 lis 2015 - 17:41:19

''zacznę w pon. ( dlatego, ze w week chce wypić jeszcze pare piwek, dobrze zjeść :D :D) ''

I wybacz, ale właśnie dlatego jestem pewna, że Ci się nie uda. Dieta to sposób odżywiania, który wymaga zmiany myślenia i podejścia do żywienia. To przede wszystkim poukładnie sobie wszystkiego w głowie! Dietę zaczyna się tu i teraz a nie od poniedziału/ od nowego roku/ od przyszłego miesiąca.

Wiem, co mówię. Od 18 grudnia 2014 roku schudłam 24 kg. Ale zrobiłam to ''z głową''. Na zawsze wyrzuciłam z jadłospisu gazowane napoje, słodycze, smażone potrawy i żywność napakowaną chemią. I wcale nie mam ochoty do tego wrócić! Polubiłam moje nowe zdrowe życie :)

Rozsądna dieta powinna trwać zawsze, a nie tylko do momentu zrzucenia zbędnych kilogramów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-27 17:42 przez karina87.

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

27 lis 2015 - 19:24:48

Zacznę od pon., ponieważ zostało mi trochę jedzenia w lodowce :D tzw. chce zrobic faszerowane udka z kurczaka, indyk, warzywa. nie chce tego wyrzucac a wiadomo dzieci nie zjedza wszystkiego. No ja akurat nie pije gazowanego nigdy. slodycze jadlam czasami, ale z umiarem. smazone czasami lubie niestety. od kilku dni gotuje tylko zupy + mieso, tak wyszlo. mysle, ze jedzenie to kwestia przyzwyczajenia, ja mialam taki czas ze jadlam 5 posilkow dziennie, co 2,3 h i przez miesiac pozbylam sie 4 kilo. no i wcale mnie nie ciagnelo do pizzy, czy slodyczy. ale teraz chce zrzucic wiecej. i nie mowie, ze po skonczeniu tej swojej diety zaczne niewiadomo co i ile jesc, nie! ja ogolnie zdrowo sie odzywiam, ale jem o roznych porach, potrafilam nawet w nocy cos przekasic, gdy dziecko sie budzilo.
Mysle ze bede tu codziennie pisac, jak mi idzie ;) SZCZERZE!

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

28 lis 2015 - 11:05:55

Przepraszam, że to napiszę, ale... o głupszym pomyśle już daaaawno nie czytałam/słyszałam. Proponuję zdrowo się odżywiać, i to przez całe życie - do tego trochę ruchu i nie będzie problemu. Zdrowie przede wszystkim.

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

28 lis 2015 - 13:16:40

Pierw zrób podstawowe badania !!! a pozniej wprowadzaj drakońskie diety bys później nie płakała ze to sie szpitalem skończy , druga sprawa organizm który nie dostanie pokarmu spowolni metabolizm twój i zamiast chudnąć medziesz magazynować , będziesz słaba rozdrażniona i o niczym innym nie myslała tylko by zjeść do tego by chudnąć trzeba obudzić miesnie by spalić tłuszcz nagromadzony a to co chcesz zrobic to masakra byś później 20 nie przytyła

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

28 lis 2015 - 13:23:58

Większej głupoty nie słyszałam.. zdrowe odchudzanie to tracenie od 1,5 do 2 kg na tydzień. W każdym bądź razie powodzenia, żebyś tylko pózniej nie przytyła drugie tyle albo się jakiejś choroby nie nabawiła..

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

28 lis 2015 - 17:23:27

GLODOWKA TYLKO 2 DNI, PONIEJ BEDE JESC NAWET 5 X DZIENNIE :)
NO ZALEZY MI NA TYM, ZEBY SZYBKO ZRZUCIC TE KILOSY... wiatrak

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

04 gru 2015 - 09:19:22

i jak tam ta dietka?

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

04 gru 2015 - 09:49:30

Tylko problem w tym że nie zrzucisz tych 10 kg. Spadnie ci woda , nie tłuszcz. Waga pokaże mniej, ale spasionego cielska będzie tyle samo;)

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

04 gru 2015 - 09:55:44

yhm a później murowany efekt jo-jo i +15kg w miesiąc, gratuluję...

To nie lepiej schudnąć 3 kg w 2 tygodnie i trwale zmienić nawyki żywieniowe?

Ja chodzę na siłownię 3-4 x w tygodniu, żeby przed pracą zdążyć wstaję o 5:30, nie jem słodyczy, nie słodzę, nie solę, odstawiłam wszystkie tłuszcze, mąki, przetwory mączne, nie smażę...

to nie tragedia- to styl życia...

zrób facetowi prezent i zmień nawyki żywieniowe, zacznij ćwiczyć choćby w domu 30min dziennie, zamiast szukać cudów- cudó nie ma, jest TYLKO CIĘZKA PRACA

pozdrawiam ;)

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

06 gru 2015 - 16:54:22

Cytat
kraseczka
Tylko problem w tym że nie zrzucisz tych 10 kg. Spadnie ci woda , nie tłuszcz. Waga pokaże mniej, ale spasionego cielska będzie tyle samo;)


spasionego cielska xD hahaha dzieki :D

niestety jestem na antybiotyku, dopadlo mnie zapalenie drog oddechowych ;(
i wiekszosc czasu musialam spedzic w lozku. ale dobrze, ze piszecie, mysle nad wszytskim. ja bardzo chce cwiczyc, zdrowo sie odzywiac. tylko chcialam tak wystartowac ostro...myslalam, ze bedzie lepiej...
chce juz wyzdrowiec ;( nie mam sil

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Ponad 10 kg w 2 tygodnie

08 gru 2015 - 00:44:48

Zdecydowanie źle się za to zabierasz. Nawet jeśli uda Ci się schudnąć to na pewno nie będzie to 10 kilogramów. Gdy Twój partner przyjedzie wrócisz do normalnego trybu odżywiania i to co stracisz na wadze powróci szybko i możliwe, że powróci w większej ilości. Twój sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów nie należy do najlepszych pomysłów. Niestety muszę to powiedzieć, ale trzeba było pomyśleć wcześniej i rozpocząć walkę z kilogramami poprzez dietę i intensywne ćwiczenia. Teraz może postaraj się ukryć swoje mankamenty urody poprzez odpowiedni ubiór.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spróbujmy razem