Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak schudnąć????

15 maj 2015 - 10:16:55

Hej mam takie pytanie czy ktoś biorąc tabletki antykoncepcyjne schudł? Ja od 2 tygodni biegam staram się jeść mniej i bardziej zdrowo, pije do 2l wody i waga stoi nawet 1 kg mi nie spadł. Nie wiem już co robić? Zastanawiam się czy nie odstawić tabletek. Jest ktoś kto może mi pomóc?

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

jak schudnąć????

03 lip 2015 - 18:09:22

Sposobów na to jak szybko schudnąć jest bardzo wiele. Popatrz jak na nie reaguje Twoje ciało. Zacznij się zdrowo odżywiać. Poświeć trochę czasu na ruch. Wydaje mi się że wtedy najszybciej zobaczysz jakieś konkretne efekty.

jak schudnąć????

10 lip 2015 - 08:55:38

Aby schudnąć potrzeba jest odpowiednia dieta i dużo aerobów. Ja wybrałem takie rozwiązanie dietetyk wrocław plus dużo ruchu, różne ćwiczenia, bieganie, basen czasem. Staram się jeść mniej niż kiedyś i co ważne zdrowiej jakieś owoce i warzywa, to wystarczy nie trzeba sobie wszystkiego odmawiać, tylko po prostu z umiarem.

jak schudnąć????

17 lip 2015 - 22:18:32

Treść posta została usunięta automatycznie

jak schudnąć????

19 sie 2015 - 15:51:42

Dokładnie - racjonalność, konsekwencja są bardzo ważne. Trzeba jeść mniej ale i jakościowo. No i ruch też jest nieodzowny jeśli metabolizm ma się ruszyć :) trzeba mieć na uwadze coś się czym łączy a co nie (bo to podstawowe błędy samozwańczych dietetyków). Co do ruchu to dla chcącego nie ma nic trudnego - można ćwiczyć nawet w domu i proste i przyjemne czynności mogą powodować spalanie - można pobrać apkę (spoko, darmowa FitControl z google play) gdzie są wyszczególnione, zresztą o diecie też są panele.

jak schudnąć????

15 wrz 2015 - 22:15:32

musisz przede wszystkim uzbroic sie w cierpliwosc - to jest klucz do zrzucenia zbednych kilogramow ;) po drugie musisz znaleźć sport ktorego uprawianie bedzie dla Ciebie przyjemnoscia a po trzecie musisz kontrolowac ilosc i jakosc spozywanych posilkow ;) dodatkowo fajnie znaleźć zdrowy i naturalny suplement ktory zmniejszy nasz apetyt i wspomoze przemiane materii, ja przymuje be slim 3 bo ma w 100% naturalny sklad

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Siemie lniane na włosy - jak jeść ?