Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Asystor slim

28 kwi 2015 - 11:02:52

Hej, czy któraś z Was stosowała albo stosuje Asystor slim? Chcę zrzucić kilka kg, ćwiczę ale początki są trudne więc myślę o wspomaganiu takimi tabletkami.
Co sądzicie? kupić te tabletki, czy może lepiej pić zieloną herbatę i ocet jabłkowy? (min. te składniki są w tabletkach)??

Asystor slim

28 kwi 2015 - 11:07:24

Najlepiej zacząć zdrowo jeść i teraz kiedy pogoda sprzyja zacząć się ruszać.
Nie wierzę w zadne wspomagacze, magiczne tabsy, czy inne specyfiki. Co do herbat owszem czerwona, zielona, wspomagają układ trawienny ;)

Asystor slim

28 kwi 2015 - 11:17:49

jak dla mnie therm line forte to rewelacja. oczywiście od jedzenia samych suplementów się nie schudnie ale przy powiedzmy normalnej diecie i codziennych ćwiczeniach w 3 tygodnie 4kg mniej u mnie. Tabletki hamują apetyt i podkręcają metabolizm.

Asystor slim

28 kwi 2015 - 11:28:00

Zgodze się, że są wspomagacze które wraz z dięta i ćwiczeniami, coś działają, ale po co niszczyć sobie wątrobę?, nie lepiej kupić babkę płesznik, błonnik naturalny, otręby, ostrzej doprawiac potrawy, pić dużo wody, siemie lniane jest dobre i zdrowe ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Asystor slim

28 kwi 2015 - 11:32:11

2 Be Slim polecam :)

Asystor slim

28 kwi 2015 - 11:48:22

Oczywiście staram się zmienić nawyki żywieniowe i się ruszać, ale dodatkowe wspomaganie też by mi się przydało, może bardziej by motywowało

@Karolina301194 nie słyszałam nigdy o takim suplemencie, jak długo stosowałaś i jakie były efekty? :)

Asystor slim

28 kwi 2015 - 12:04:40

Cytat
MarikaMarikowa
Zgodze się, że są wspomagacze które wraz z dięta i ćwiczeniami, coś działają, ale po co niszczyć sobie wątrobę?, nie lepiej kupić babkę płesznik, błonnik naturalny, otręby, ostrzej doprawiac potrawy, pić dużo wody, siemie lniane jest dobre i zdrowe ;)
We wszystkim masz racje ,jedynie nie w tych ostrych przyprawach.Ostre przyprawy są robione głownie na soli a osoba odchudzająca się powinna jesc soli jak najmniej.Sól jest gorsza od cukru zatrzymuje wode w organizmie stad jest bardzo niski spadek wagi nawet przy diecie i ćwiczeniach.

Asystor slim

28 kwi 2015 - 12:09:33

jakby były tabletki na otyłość to nie byłoby tylu grubasów na świecie.Ech...Tez mam problem z nadprogramowymi kilogramami,ale stosowałam juz aqua slim,ocet jabłkowy(tego nie polecam zdecydowanie,bo od samego zapachu i smaku można zwymiotować)i wiem,że to nic nie daje.Tak jak juz ktoś tu napisał trzeba pić duzo wody,wspomagać się otrębami,płatkami owsianymi,jogurtami naturalnymi,siemieniem lnianym-to wszystko podkręca przemianę materii.Pamiętaj,że sukces w odchudzaniu to 70% diety i 30% ćwiczeń.Wiem,że nie jest łatwo,bo u mnie motywacja tez jest różna.Są tygodnie kiedy mam silną wolę-ćwiczę,patrzę na to,co jem,a potem przychodzą dni,kiedy nic się nie chce,a motywacja jest żadna.Powodzenia Szafowiczko w osiąganiu celu :)

chili jak najbardziej wskazane jest w potrawach dla osób odchudzających sie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-28 12:11 przez Joana7.

Asystor slim

28 kwi 2015 - 12:47:48

Cytat
Joana7
jakby były tabletki na otyłość to nie byłoby tylu grubasów na świecie.Ech...Tez mam problem z nadprogramowymi kilogramami,ale stosowałam juz aqua slim,ocet jabłkowy(tego nie polecam zdecydowanie,bo od samego zapachu i smaku można zwymiotować)i wiem,że to nic nie daje.Tak jak juz ktoś tu napisał trzeba pić duzo wody,wspomagać się otrębami,płatkami owsianymi,jogurtami naturalnymi,siemieniem lnianym-to wszystko podkręca przemianę materii.Pamiętaj,że sukces w odchudzaniu to 70% diety i 30% ćwiczeń.Wiem,że nie jest łatwo,bo u mnie motywacja tez jest różna.Są tygodnie kiedy mam silną wolę-ćwiczę,patrzę na to,co jem,a potem przychodzą dni,kiedy nic się nie chce,a motywacja jest żadna.Powodzenia Szafowiczko w osiąganiu celu :)

chili jak najbardziej wskazane jest w potrawach dla osób odchudzających sie


Zgadzam sie z Tobą w 100%, 70% sukcesu to dieta i zadne tabletki typu asystor slim itp tak naprawde nic nie daja to jedynie strata pieniedzy. Wiem sama po sobie bo stosuje diete plus oczywiscie silownia i w przeciagu 5 tyg zrzucilam 6,5 kg. Jedz chude miesko np kurczaka, warzywka,tunczyka, staraj sie jak najbardziej ograniczyc weglowodany i cukier. Ja np mam problem ze slodyczami dlatego zastapilam je odrzywka bialkowa i to naprawde polecam. Raz w tygodniu mam taki luzniejszy dzien od diety np zjem jakiegos batonika czy normalny obiad tzn jakies spagetti czy cos tego typu.
Powodzenia :)

Asystor slim

28 kwi 2015 - 14:57:47

dokładnie strata portfela .
Jedz mniej częściej , warzywa ruszaj się .

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Asystor slim

28 kwi 2015 - 15:40:39

Cytat
co-robic
Oczywiście staram się zmienić nawyki żywieniowe i się ruszać, ale dodatkowe wspomaganie też by mi się przydało, może bardziej by motywowało

@Karolina301194 nie słyszałam nigdy o takim suplemencie, jak długo stosowałaś i jakie były efekty? :)


to tabletki na rano i wieczór
stosowałam 2 miesiące kilka kilo ubyło ale ograniczyłam jedzenie do tego biegałam jakiś stepper rowerek itd :)

Asystor slim

28 kwi 2015 - 16:01:17

Cytat
Karolina301194
Cytat
co-robic
Oczywiście staram się zmienić nawyki żywieniowe i się ruszać, ale dodatkowe wspomaganie też by mi się przydało, może bardziej by motywowało

@Karolina301194 nie słyszałam nigdy o takim suplemencie, jak długo stosowałaś i jakie były efekty? :)


to tabletki na rano i wieczór
stosowałam 2 miesiące kilka kilo ubyło ale ograniczyłam jedzenie do tego biegałam jakiś stepper rowerek itd :)


Moglabyś je stosować i pięć razy dziennie i nic to nie da. Jak sama napisalas ograniczylas jedzonko i zaczęłaś się ruszać ---> to sekret straconych kilogramów nie te tabletki.
DZIEWCZYNY zlitujcie się, dieta, dieta i jeszcze raz dieta!
Pomyslcie sobie, że zamiast tracić pieniądze na jakies bezuzyteczne tabletki mozecie je przeznaczyc na jakis nowy ciuszek, fryzjera czy cokolwiek innego :)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Asystor slim

28 kwi 2015 - 16:11:29

Cytat
klaudia1991i22
Cytat
Karolina301194
Cytat
co-robic
Oczywiście staram się zmienić nawyki żywieniowe i się ruszać, ale dodatkowe wspomaganie też by mi się przydało, może bardziej by motywowało

@Karolina301194 nie słyszałam nigdy o takim suplemencie, jak długo stosowałaś i jakie były efekty? :)


to tabletki na rano i wieczór
stosowałam 2 miesiące kilka kilo ubyło ale ograniczyłam jedzenie do tego biegałam jakiś stepper rowerek itd :)




Moglabyś je stosować i pięć razy dziennie i nic to nie da. Jak sama napisalas ograniczylas jedzonko i zaczęłaś się ruszać ---> to sekret straconych kilogramów nie te tabletki.
DZIEWCZYNY zlitujcie się, dieta, dieta i jeszcze raz dieta!
Pomyslcie sobie, że zamiast tracić pieniądze na jakies bezuzyteczne tabletki mozecie je przeznaczyc na jakis nowy ciuszek, fryzjera czy cokolwiek innego :)



tylko bez tych tabletek biegałam 3 miesiące plus dieta i może dwa kg mi ubyło a teraz od nowa z tymi tabletkami i więcej kg tracę i czuję że coś to pomaga ale jak ktoś cały dzień tv ogląda i się nie rusza to nie polecam , to moje pierwsze tabletki bo zawsze negatywnie byłam nastawiona a moja ciotka dzięki therm line sporo schudła bez żadnych diet tylko rowerem do pracy ale to zawsze jezdziła a przy tabletkach bardziej się pociła itd i jej ubywało

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Asystor slim

03 lip 2015 - 18:09:37

Sposobów na to jak szybko schudnąć jest bardzo wiele. Popatrz jak na nie reaguje Twoje ciało. Zacznij się zdrowo odżywiać. Poświeć trochę czasu na ruch. Wydaje mi się że wtedy najszybciej zobaczysz jakieś konkretne efekty.

Asystor slim

17 lip 2015 - 22:19:07

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta jogurtowa