Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mojito Slim !

16 mar 2015 - 18:17:37

Cześć!
Niedawno usłyszałam o nowym specyfiku oczyszczająco-odchudzającym. Internet roi się od pozytywnych opinii na temat Mojito Slim, wszystkie opnie są bardzo podobne więc nie chcę mi się wierzyć w takie cuda. Przekonuje mnie jedynie skład tego koktajlu. Czy któraś z Was może używała ? Jakie macie opinie na ten temat ? Zależy mi bardziej na oczyszczaniu organizmu ale efekt odchudzający też nie byłby zły ;)
Pozdrawiam ;)

Mojito Slim !

17 mar 2015 - 15:36:03

no właśnie ja też się zastanawiam nad zakupem mojito slim. któraś używała?

Mojito Slim !

17 mar 2015 - 15:38:45

Moijto jakie znam to tylko orzeźwiający drink. Ale wątpię czy odchudza :D

Mojito Slim !

05 kwi 2015 - 11:32:46

hej ;) ja go zakupiłam z myślą, że faktycznie co będę widzieć po miesiącu picia a tu... czapa ;/ waga nawet nie drgnęła mimo, że staram się regularni i zdrowo w miare jeść ;d więc tak na prawde szkoda kasy na to.. może jedynie coś oczyszcza organizm, bo czułam się lepiej (ale nie wiem czy nie przez to że zaczełam też ćwiczyć) ale do schudnięcia to on raczej nie jest :D i do tego ma dziwny smak ^^

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Mojito Slim !

05 kwi 2015 - 12:37:13

Mohito? Sklad tego koktailu tez mnie przekonuje, szczegolnie jak mieta jest swiezutka.

Kobiety, ruszcie sie, tluszcz sie sam nie spali. Lenistwo tak bardzo, wow

Mojito Slim !

05 kwi 2015 - 12:57:50

Jak mnie śmieszą baby, które wydają krocie na jakieś slim cuda i myślą, że leżąc z dupskiem na kanapie, chipsami w pysku i "odchudzającym" koktajlem w łapie, dorobią się figury modelki. "Teraz i ja będę laską" - tak takie widzę, jako grube, zaślepione i po prostu głupie, brzydkie, tłuste, zawistne babska.

Mojito Slim !

23 lut 2023 - 12:51:21

Żadne specyfiki na detoks, oczyszczające z toksyn nie działają, nie dajcie się nabić w butelkę...

Mojito Slim !

23 lut 2023 - 14:02:25

a nie lepiej po prostu przejść na deficyt kaloryczny, a nie przyjmować jakąś chemię tylko po to, żeby wypłukało ci wodę z organizmu i dało złudzenie schudnięcia?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piperine forte- czy to działa?