Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta DNA

18 sty 2015 - 20:00:27

Dziewczyny, czy słyszałyście o układaniu diety na podstawie DNA?

Interesuje się, bo wszystkie diety typu DUKAN, kapuściana i inne podobne uniwersalne przetestowane przeze mnie i w rodzinie nie dają sensownych efektów a tylko sprawiają, że rzucamy się na określone jedzenie, którego w danej diecie jeść nie można. I tyle jest z efektów. Wydaje mi się, że takie diety nie mają sensu, bo każdy z nas jest inny i potrzebuje innego sposobu na odchudzanie, chociażby przez to że prowadzimy inne style życia.

Co sądzicie?

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Dieta DNA

29 sty 2015 - 07:49:31

Osobiście uważam, ze wszystkie te "diety" są nic nie warte. Może i na początku jest jakiś efekt, ale potem kilogramy wracają. Jeśli chcesz schudnąć to po pierwsze - postaraj się jeść zdrowe, zbilansowane posiłki, po drugie zainwestuj w treningi, a po trzecie skorzystaj z suplementów http://www.i-apteka.pl/pol_m_Dieta-Odchudzanie-452.html , które wspomogą walkę.

Dieta DNA

29 sty 2015 - 08:11:58

nie wiem czy dieta oparta na DNA jest już stosowana klinicznie. Tak czy siak nie ma ona na celu wywołania u danej osoby utraty kilogramów. Bez silnej woli nic nie zdziałasz, choćby ci dietę mieszkańcy innej galaktyki ułożyli.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta DNA

29 sty 2015 - 08:44:18

Nie ma czegoś takiego jak silna wola. Po prostu nie kupuje się rzeczy, których nie powinno się jeść i zaczynając się inaczej odżywiać wywala się wszystkie rzeczy z domu, żeby nie kusiły. Nie wolałabyś raczej zadbać o siebie i rodzinę i na stałe zmienić sposób odżywiania się? Wtedy nie musisz wymyślać diet i katować się jakimiś zasadami. Waga sama spadnie.

Dieta DNA

29 sty 2015 - 08:55:59

Przetestowałam wszystkie możliwe diety i nic... parę lat do de... Dopiero zmiana sposobu myślenia i życia zrobiły swoje. Trzeba zmienić nawyki żywieniowe na zawsze. Zdrowy tryb życia. Nic więcej, bo na jakiejś diecie owszem, schudniesz, ale potem wrócisz do starych przyzwyczajeń i po pewnym czasie znowu nadwaga wróci.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy mniejsze porcję wystarczą?