Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

Dietetyk opinie

07 sty 2015 - 22:34:50

Witajcie, mam ogromny problem z wagą. Odchudzam się już całe życie, odkąd pamiętam byłam duża, zawsze ciuchy na mnie nie pasowały. Odkąd pamiętam jem dosć dużo, w domu jadało się tłusto, później gotowałam tak jak mama. Jeszcze później przyszła walka o nową figurę: głodówki, wyrzeczenia, spacery, diety 1000kcal, na nic. Jeżeli udało mi się schudnąć chociaż 3 kg, szybko wracało bo nie umiałam się oprzeć słodkościom i innym przysmakom. Ważę teraz 93 kg przy wzroście 164, udalo mi się schudnąć 5 kg, ale nadal ważę dużo za dużo. Byłam już u dwóch dietetyków, ale ułożone diety nie smakowały mi, chodziłam wciąż głodna. Stąd moje pytanie czy znacie dobrego dietetyka? Dodam że mieszkam w stolicy, koleżanka polecała mi tę panią doktor http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/aleksandra-kilen-zasieczna,36944/dietetyk-dietetyk-dzieciecy-zywieniowiec/warszawa/ Ktoś może korzystał z jej rad?

Dietetyk opinie

07 sty 2015 - 22:42:37

Ja znam tylko same negatywne opinie o dietetykach - wymyślają jakieś diety cud i chcą za to kosmiczne pieniądze.
Mi się udało spotkać świetną trenerkę, która w prosty sposób wytłumaczyła mi jak mam jeść, co unikać, do tego 3 razy w tygodniu trening - schudłam 8 kg w 3 miesiące bez efektu jojo, waga się trzyma.

Jeśli sama nie będziesz miała w sobie motywacji by rzucić słodycze to nie licz, że Ci dietetyk pomoże.
Poszukaj w googlach gotowe fitprzepisy z gotowymi jadłospisami - ta wiedza nic nie kosztuje. Fit żarcie jest mega smaczne, jak dobrze je przyrządzisz.

Dietetyk opinie

30 sty 2015 - 21:51:45

Dietetyk nie pomoze jak ty sama nie zmotywujesz sie na tyle by zawalczyc o swoj wyglad i zdrowie.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Dietetyk opinie

04 mar 2015 - 12:31:58

Treść posta została usunięta automatycznie

Dietetyk opinie

07 mar 2015 - 17:32:14

ja studiuję dietetykę, jeśli masz jakieś pytania ;) chętnie pomogę i też miłe doświadczenie dla mnie ;)

Dietetyk opinie

25 mar 2015 - 16:58:36

Nie chciałabym być posądzoną o kryptoreklamę
zajmuję dietetyką i sportem. Zgodzę się z przedmówczyniami, że jeżeli sama z siebie nie będziesz przestrzegała pewnych zasad i nie zmienisz nawyków żadna dieta nie będzie skuteczną.
W mojej pracy nie wyszukuję nie wiadomo jakich produktów czy potraw. Plan żywieniowy ma być skuteczny, smaczny i prosty i tani.
Chcesz spróbować i zobaczyć jak pracuje jak układam diety, jak współpracuje i motywuje ?
Teraz możesz skorzystać z wiosennych promocji.
tu link do mojego bloga
http://www.karolinagizynska.blogspot.com/2015/03/wiosenne-promocje-programow-zywieniowych.html

szukaj : Konsultacja dietetyczna z tygodniowym planem żywieniowym

albo odwiedź mnie na karolinagizynska.pl

Dietetyk opinie

30 cze 2015 - 11:13:31

A ja uważam, że warto iść do dietetyka. Nie wszystkie problemy rozwiążemy sami. Dobry dietetyk oprócz smacznego jadłospisu potrafi dodać nam motywacji. Byłam u Pana Tomka https://tomekskorczewski.pl/dietetyk-bydgoszcz/ w Poradni Zdrowego Odchudzania i mogę powiedzieć, że warto było. Czasami to co przeczytałam gdzieś w internecie okazało się zupełnie nie prawdziwe. Najgorzej jak ktoś oprócz nadmiernych kilogramów choruje na różne choroby. I co ma samemu sobie z tym poradzić? Nie ukrywajmy, może być trudno i wtedy właśnie przydaje się pomoc dietetyka. Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-08-03 07:32 przez Zadowolona1987.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Dietetyk opinie

03 sie 2015 - 22:22:34

Na początku nie byłam przekonana co do dietetyka, robiłam dużo rzeczy na własną rękę, lecz już teraz wydaje mi się że to był błąd. motywacją aby jednak do niego pójść był artykuł: http://kobiecylajf.pl/id153,czy-warto-korzystac-z-uslug-dietetyka/, a druga rzecz która mnie zmotywowała to moja bratowa która poszła do dietetyka i schudła 10 kg. Okazało się że ma tarczycę i dietetyk ustawił jej właśnie pod tarczyce dietę, wiem że było tam dosyć dużo jodu. Dieta zawierała normalne posiłki co byłam bardzo zdziwiona ż po takim jedzeniu da rade schudnąć. A teraz ja już mam swojego ciałka też coraz mniej.

Dietetyk opinie

23 sie 2015 - 13:35:34

Warto zrobić sobie testy na nietolerancje pokarmowe

Testy robi też dietetyczka Pani Aneta Falczyńska można zapytać

http://www.szczuplabyc.net/nowo%C5%9B%C4%87-testy-na-nietolerancje-pokarmowe/

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Dietetyk opinie

15 wrz 2015 - 09:25:25

Nie prawda, że dietetycy wymyślają diety cud :) Raczej starają się układać plan żywieniowy oparty o wszystkie składniki odżywcze i dostosowany do konkretnej osoby. Przy najmniej ja mam takie doświadczenia z opolskiej arkadii spa. Miałam ułożony plan i chudłam zdrowo bez żadnych cudów :)

Dietetyk opinie

05 gru 2015 - 19:08:47

Ja chodziłam do Pani Oli, a obecnie wysłałam do niej mojego narzeczonego :) Bardzo podobało mi się to, że dieta była nieszablonowa, tzn. mogłam ją modyfikować i zmieniać nieco produkty, dzięki temu nauczyłam się po prostu zdrowo jeść. Polecam - Pani Ola przyjmuje w poradni JeszFresh na Belgradzkiej

Dietetyk opinie

18 sty 2016 - 08:23:54

Ja byłem u dietetyka we wrocławi polecam takie rozwiązanie każdemu naprawdę :) Taka osoba ułoży nam odpowiednią dietę , jesli chcemy się dobrze odzywiać lub schudnąć, jak dla mnie spoko.

Dietetyk opinie

05 lut 2016 - 10:42:34

Jeśli sama nie będziesz zdecydowana w stu procentach schudnąć to wizyta u żadnego specjalisty Ci nie pomoże. Musisz sama odnaleźć w sobie siłę, która pozwoli Ci wytrzymać bez podjadania i zjadania niezdrowych rzeczy. Spróbuj pilnować się z jedzeniem. Bez żadnych wymówek, bez pobłażania. Jeśli między posiłkami będziesz głodna to zajmij sie czymś. Wtedy zapomnisz i dasz radę wytrzymać do godziny, gdy przewidziany został posiłek. Po pewnym czasie organizm przyzwyczai sie do regularności posiłków i nie będziesz odczuwała potrzeby jedzenia pomiędzy. Dodatkowo musisz zadbać o ruch. Bez ćwiczeń Twój metabolizm nie będzie działał szybko i wpłynie to na spalanie kalorii.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Dietetyk opinie

15 lut 2016 - 11:49:31

Jeśli samemu już nie możemy schudnąć, a jest to ciężkie to możemy pokusić się o poradę u dietetyka: http://polecamspeca.pl/dietetyk - lecz bez silnej motywacji i ograniczenia jedzenia nic nie wskóramy.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Dietetyk opinie

15 mar 2016 - 15:01:21

Czasami wystarczy jeść zdrowsze zamienniki słodyczy jak na przykład suszone owoce by uniknąć niezdrowego podjadania. Jednak badania i dietetyczka to podstawa jeśli chcesz schudnąć z głową. Inaczej nie unikniesz efektu jojo lub problemów zdrowotnych. Mogę Ci polecić moją dietetyczkę Maję dietetykakliniczna.com.pl dzięki której schudłam mimo że mam celiakię.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy kupić wyciskarkę czy sokowirówkę?