Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Dietetyk opinie

15 maj 2016 - 13:18:47

Polecam Gabinet Dietetyczny PaniDieta we Wrocławiu. Pełna współpraca oraz regularne dopasowywanie diety oraz analiza składu ciała, pozwoliło mi na pozbycie się zbędnych kilogramów przed ślubem.
Prawie 20kg! Polecam <moderacja> :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-19 15:57 przez moderator.

Dietetyk opinie

30 cze 2016 - 18:39:26

Jeśli mieszkasz w stolicy to wybierz się do Centrum Zdrowej Skóry, tam pracują profesjonaliści. Dietetyk pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę i może nawet mogliby Ci polecić jakieś zabiegi wspomagające odchudzanie :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Dietetyk opinie

04 lis 2016 - 12:08:04

Można znaleźć dobrego dietetyka, znajoma poszła do pani dietetyk. O dziwo jadła więcej niż wcześniej a schudła, jedzenie jedzeniu nie równe

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Dietetyk opinie

07 lis 2016 - 14:22:29

Hej, ja chodzę do Pani Eweliny Gleń w Piasecznie. Udało mi się już zrzucić 7 kg ale to jeszcze nie koniec :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Dietetyk opinie

07 lis 2016 - 14:41:23

Żadna dieta-cud nie pomoże. Trzeba zmienić podejście do jedzenia i myślenie o nim. Musisz zastanowić się co w siebie pakujesz - czytaj etykiety produktów, unikaj przetworzonej żywności, która ma listę składników długą na kilometr, nie jedz sztucznych tłuszczów. Mogę tak wimieniać i wymieniać. A skąd to wiem? Nauczyła mnie p. Katarzyna Rolf z poradni Acai. Trafiłam do niej z polecenia, przez znajomą. Też chciałam schudnąć kilka kilo ale bez efektu jojo. Mi się udało!

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Dietetyk opinie

25 lis 2016 - 14:57:08

Gabinetów i większych ośrodków takich jak derma clinica w Krakowie (ze znanych mi) jest sporo, to co istotne to właśnie wybór takiego miejsca, gdzie porada będzie profesjonalna i realnie przyczyni się do osiągnięcia wymarzonych rezultatów przez nas.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta Chodakowskiej