Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta gacy co wy na to ?

28 gru 2014 - 17:59:26

jak wyżej co myślicie na temat diety on-line gaca system może któraś miała przyjemność przejść metamorfoze;D

Dieta gacy co wy na to ?

13 lut 2018 - 11:11:32

kiedyś oglądałam ten program który on prowadził i ludzie chudli na jego diecie. Wydaje mi się, że była ona baaaardzo restrykcyjna. Na tyle, że po zakończeniu programu ciężko byłoby całe życie jej przestrzegać a co za tym idzie waga będzie stopniowo wzrastać.. poza tym mam wrażenie, że Ci ludzie tyyyle ćwiczyli że nawet jakby diety nie zmienili to sporo y schudli.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta gacy co wy na to ?

27 mar 2018 - 08:14:25

Można wypróbować, efekty sa tylko trzeba się pilnować planu.

Dieta gacy co wy na to ?

27 cze 2018 - 12:51:25

nawyki powinno się zmieniać na całe życie, a nie na chwilę.

Dieta gacy co wy na to ?

27 lip 2018 - 12:44:31

Ja osobiście korzystałam z dwóch diet online, które działały na bardzo podobnej zasadzie pierwsza to bebio od chodakowskiej, a druga fabryka siły. Z fabryki siły korzystał też mój chłopak i jest bardzo zadowolony. Udało mu się zrzucić 7kg w 3 miesiące. Dieta bardzo przyjemna. Na początku wypełniamy ankietę, mierzymi się i określamy cel diety, potem wysyłamy fotki i dostajemy jadłospis na cały miesiąc i porady. Co tydzien trzeba wysyłać fotki i pomiary do trenera, który się nami opiekuje i on w razie potrzeby modyfikuje plan. Posiłki nie są monotonne i jest naprawdę duża baza przepisów. Wystarczy mieć motywacje i osiągnie się sukces. <a http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2018/04/fabryka-siy-efekty-i-recenzja.html macie recenzję na naszym blogu tego planu diety :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-27 12:47 przez zrzucbrzuch.

Dieta gacy co wy na to ?

05 lis 2018 - 14:35:29

Osobiście raczej nie zdecydowałabym się na dietę online. Już chyba lepiej udać się na wizytę do sprawdzonego dietetyka. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

głupie pytanie,