Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

2 minuty temu

sklep detailingowy

26 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta gacy co wy na to ?

28 gru 2014 - 17:59:26

jak wyżej co myślicie na temat diety on-line gaca system może któraś miała przyjemność przejść metamorfoze;D

Dieta gacy co wy na to ?

13 lut 2018 - 11:11:32

kiedyś oglądałam ten program który on prowadził i ludzie chudli na jego diecie. Wydaje mi się, że była ona baaaardzo restrykcyjna. Na tyle, że po zakończeniu programu ciężko byłoby całe życie jej przestrzegać a co za tym idzie waga będzie stopniowo wzrastać.. poza tym mam wrażenie, że Ci ludzie tyyyle ćwiczyli że nawet jakby diety nie zmienili to sporo y schudli.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta gacy co wy na to ?

27 mar 2018 - 08:14:25

Można wypróbować, efekty sa tylko trzeba się pilnować planu.

Dieta gacy co wy na to ?

27 cze 2018 - 12:51:25

nawyki powinno się zmieniać na całe życie, a nie na chwilę.

Dieta gacy co wy na to ?

27 lip 2018 - 12:44:31

Ja osobiście korzystałam z dwóch diet online, które działały na bardzo podobnej zasadzie pierwsza to bebio od chodakowskiej, a druga fabryka siły. Z fabryki siły korzystał też mój chłopak i jest bardzo zadowolony. Udało mu się zrzucić 7kg w 3 miesiące. Dieta bardzo przyjemna. Na początku wypełniamy ankietę, mierzymi się i określamy cel diety, potem wysyłamy fotki i dostajemy jadłospis na cały miesiąc i porady. Co tydzien trzeba wysyłać fotki i pomiary do trenera, który się nami opiekuje i on w razie potrzeby modyfikuje plan. Posiłki nie są monotonne i jest naprawdę duża baza przepisów. Wystarczy mieć motywacje i osiągnie się sukces. <a http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2018/04/fabryka-siy-efekty-i-recenzja.html macie recenzję na naszym blogu tego planu diety :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-27 12:47 przez zrzucbrzuch.

Dieta gacy co wy na to ?

05 lis 2018 - 14:35:29

Osobiście raczej nie zdecydowałabym się na dietę online. Już chyba lepiej udać się na wizytę do sprawdzonego dietetyka. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

głupie pytanie,