Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:06:53

Jestem na diecien .Nie mogę zapanować nad głodem jak coś zjem to potem żałuje że to zjadłam. I mam ochotę to spalić albo zwymiotowac nie wiem co mam z tym zrobic. ://



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-19 18:13 przez zuzann34.

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:16:48

Może warto iść do dietetyka? dieta powinna być racjonalna a nie głodzenie się... i może warto pomyśleć o psychologu? poczucie winy i wymioty mogą prowadzić do zaburzeń odżywiania typu bulimia

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:18:55

Całe szczęście ja nigdy nie miałam i nie mam takiego problemu, wsuwam za trzech i nigdzie mi zbytnio nie przybywa, taka przemiana materii, ze nie muszę sobie niczego odmawiać :D
Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza! Możesz sobie zaszkodzić, taką "dietą" :(

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:20:30

Cytat
kupowanka
Może warto iść do dietetyka? dieta powinna być racjonalna a nie głodzenie się... i może warto pomyśleć o psychologu? poczucie winy i wymioty mogą prowadzić do zaburzeń odżywiania typu bulimia
chce się tam wybrać do dietetyka mi o to chodzi zęby pozbyć się tłuszczu w brzuchu i w udach.
W lustrze uważam się za jakaś grubaske :/ ( tylko na brzuchu )

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:24:30

Cytat
zuzann34
Cytat
kupowanka
Może warto iść do dietetyka? dieta powinna być racjonalna a nie głodzenie się... i może warto pomyśleć o psychologu? poczucie winy i wymioty mogą prowadzić do zaburzeń odżywiania typu bulimia
chce się tam wybrać do dietetyka mi o to chodzi zęby pozbyć się tłuszczu w brzuchu i w udach.
W lustrze uważam się za jakaś grubaske :/ ( tylko na brzuchu )
to pomyśl o ćwiczeniach :) moja koleżanka na samych ćwiczeniach bez żadnej diety wyrobiła sobie świetną figurę :) a jak wygląda Twoja dieta?

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:33:01

Cytat
kupowanka
Cytat
zuzann34
Cytat
kupowanka
Może warto iść do dietetyka? dieta powinna być racjonalna a nie głodzenie się... i może warto pomyśleć o psychologu? poczucie winy i wymioty mogą prowadzić do zaburzeń odżywiania typu bulimia
chce się tam wybrać do dietetyka mi o to chodzi zęby pozbyć się tłuszczu w brzuchu i w udach.
W lustrze uważam się za jakaś grubaske :/ ( tylko na brzuchu )
to pomyśl o ćwiczeniach :) moja koleżanka na samych ćwiczeniach bez żadnej diety wyrobiła sobie świetną figurę :) a jak wygląda Twoja dieta?
śniadanie : 2 jajka z ciemnymi bulkami
/ owsianka z rodzynkami . II śniadanie : owoc / jajecznica Obiad : mięso z brązowym ryżem albo schabowy z sałatka. Podwieczorek : jem setek wiejski
z chlebem albo i czasami salatke . kolacje :jem albo salatke albo ser biały. Juz sa,ma nie wien m co mam jeść zeby sobie brzuch umiesnic i nie umiem jeść malo bo jestem głodna

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:51:05

Jedzeniem brzucha nie umięśnisz :) ćwicz ;) pływaj biegaj :)

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 19:09:01

Skoncz z ta dieta.twoj poprzedni watek byl straszny dla mnie.chcesz wpasc w anoreksje czy bulimie.nie
Odchudzaj sie tylko odwiedz psychologa.

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 19:16:27

Cytat
kasiek8985
Całe szczęście ja nigdy nie miałam i nie mam takiego problemu, wsuwam za trzech i nigdzie mi zbytnio nie przybywa, taka przemiana materii, ze nie muszę sobie niczego odmawiać :D
Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza! Możesz sobie zaszkodzić, taką "dietą" :(

ja do 21 roku życia też jadłam bardzo dużo i byłam bardzo szczupła, wszyscy mi mówili, że jestem za chuda :D od około roku jem jedną paczkę ciastek/czekoladek/ chipsów dziennie i przytyłam już 5kg. Jak masz dobre geny to będziesz szczupła, ale niestety zazwyczaj po 20 roku życia przybiera się na wadze :)

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 19:48:47

Cytat
KasiaKE

Skoncz z ta dieta.twoj poprzedni watek byl straszny dla mnie.chcesz wpasc w anoreksje czy bulimie.nie



Odchudzaj sie tylko odwiedz psychologa.
Ja anorektyczką czy bulimiczką ? Nieee ja taka nie jestem :) Wiem co to jest za choroba. No może się wybiore przy okazju nie ukrywam że mam problemy rodzinne . ł-

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 20:01:25

Cytat
ankawerka
Cytat
kasiek8985
Całe szczęście ja nigdy nie miałam i nie mam takiego problemu, wsuwam za trzech i nigdzie mi zbytnio nie przybywa, taka przemiana materii, ze nie muszę sobie niczego odmawiać :D
Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza! Możesz sobie zaszkodzić, taką "dietą" :(

ja do 21 roku życia też jadłam bardzo dużo i byłam bardzo szczupła, wszyscy mi mówili, że jestem za chuda :D od około roku jem jedną paczkę ciastek/czekoladek/ chipsów dziennie i przytyłam już 5kg. Jak masz dobre geny to będziesz szczupła, ale niestety zazwyczaj po 20 roku życia przybiera się na wadze :)
ale to że ma się dobre geny i dobrą przemianę nie znaczy że powinno się z żołądka robić śmietnik

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 20:02:49

jak cchcesz zgubić tłuszcz to musisz się poruszac, tylkoze wtedy powinnaś jeść troche wiecej zeby organizm miał siłe i energie na cwiczenia.

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 20:11:55

Klasyczne objawy początkującej bulemiczki(polegają one na jedzeniu, a potem wyrzutach, że się to zjadło- potem dochodzi do wymuszanych wymiotów...Jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem-póki nie jest za późno.

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 20:14:30

Cytat
Marina92
Klasyczne objawy początkującej bulemiczki(polegają one na jedzeniu, a potem wyrzutach, że się to zjadło- potem dochodzi do wymuszanych wymiotów...Jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem-póki nie jest za późno.
bulimia to nie tylko wymioty...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrowe, bo niesmażone!